Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 115
  1. #21
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Nie uważam się za nie wiem kogo, dlatego założyłem ten wątek, żeby poruszyć dyskusje czy można zrobić coś lepiej niż ja to sobie wymyśliłem.
    A ciskam się bo ile razy moge powtarzać, że doskonale wiem o tym że powinien być raise preflop z mojej strony, a niektórzy wciskają mi że nie wiem, a już najbardziej denerwuje mnie jak taki pokerstars nie ma zielonego pojęcia o czym pisze (sam się przyznał że jest fishą turniejową) a próbuje zrobić ze mnie idiote.
    Chodzi mi o jakieś niekonwencjonalne zagrania, a nie zwykłe ABC pokera. Myślałem że ktoś może podzieli się swoją wiedzą.

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Radziłbym wobec tego zerknąć, kiedy Pokerstars założył tu sobie konto a potem oceniać jego kompetencje.
    To co sam pisze o sobie wziąłbym za skromność a nie za dobrą monetę, hehe.

  3. #23
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    To że założył sobie konto kiedyś tam nie stanowi o tym, że ma prawo cynicznie wyśmiewać i pokrętnie interpretować czyjeś wypowiedzi. Czy tym przejawia się skromność? Czyli nie udzielenie rzeczowej odpowiedzi (jeżeli ma pojęcie większe ode mnie o grze turniejowej), tylko szukanie dziury w całym mam brać za przejaw skromności?
    Ostatnio edytowane przez nowy123 ; 02-12-2007 o 16:08

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    23
    Fajna dyskusja, która założyciela wątku nie przekona. Ja poprę Alutka (bo boję się z nim od pewnego czasu grać - patrz wątek CCP), że w takiej sytuacji w turnieju, do tych dwóch dam - przeciwko takiemu przeciwnikowi - dołożyłbym do swojego all-ina samochód, mieszkanie i żonę. Co więcej, z każdymi "twarzami" na ręku zrobiłbym prawdopodobnie to samo.
    Wnioski: push preflop, bo grasz o 1. miejsce a nie o 13., na co ostatecznie się skazałeś tym bardzo słabym zagraniem.

  5. #25
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    No gratuluje Pietka, ja bym postawił samochód mieszkania i żone tylko na nutsa (niekoniecznie Royal). Widać prawdziwy hazardzista z ciebie.
    Pietka chyba zbłądziłeś, dział dla początkujących jest gdzie indziej.
    Ostatnio edytowane przez nowy123 ; 02-12-2007 o 16:33

  6. #26
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    hehehe.... no to nowy do działu dla początkujących wysłal już pokerstarsa a teraz dołożył jeszcze szanownego Pietkę, który w poksa już grał gdy nowy robił jeszcze do nocnika... poddaję się

    nie wiem tylko nowy po co założyłeś ten wątek??? niby po to by sie dowiedzieć jak zagrać lepiej, a jak kazdy Ci tłumaczy , że najlepiej to push pre flop i modlić się o to by koleś dołożył z Ax lub z Kx bo wtedy na ponad 70% bedziesz chip liderem to ty opowiadasz , że się bałeś, bo gość był w niezłym raszu i na pewno by go river uratował....
    miażdżysz chłopie.... ale samego siebie....

  7. #27
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    A nie byłoby tak? Tylko z jednym małym wyjątkiem w tym przypadku, nie river a turn.
    Oczekiwałem innych odpowiedzi niż stereotypy, bla bla bla.
    A co do Pietki to go nie znam, ale po zdaniu, że postawiłby wszystko co ma na QQ preflop to co miałem napisać? Poklepać po plecach albo się ukłonić przed taką mądrością?
    Alutek nie winie cię za to, że nie potrafisz myśleć poza pewnymi szablonami i schematami, nie każdy to potrafi.

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    no widzisz.... i te schematy i tępe szablony jakoś wystarczają na wygrywanie dużych turnieji... a ty będziesz dalej zajmował miejsca z marnymi wygranymi...

    kończę dyskusję z tobą - szkoda czasu
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 02-12-2007 o 17:57

  9. #29
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Czy mi sie wydaje czy ten temat wyglada aktualnie tak:

    Nowy - najlepszy gracz turniejowy, calluje preflop z QQ vs idiota z any two bo sie boi ze wjebie, finalowa faza turnieju, soft ustawiony pod kolesia

    Reszta - sami idioci, ktorzy miedzy wierszami jednak mowia "Nowy to niezly idiota". Wszyscy Ci gracze nie znaja sie generalnie na pokerze, faktycznie ciezko brac pod uwage opinie jakiegos Alutka ...

    Tak to wyglada jak sie to czyta a w sumie wyglada to tak:

    Nowy zagral jak idiota i robi z siebie coraz wiekszego debila klucac po zagraniu najgroszym z mozliwych z ludzmi z forum ...

    Dodam tylko, WELL PLAYED

  10. #30
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Za to sam popisałeś się wyjątkowo nieszablonowym i nieschematycznym myśleniem że jak jest niski flop bez A i bez K to jest na pewno bezpieczny dla QQ. I to grając przeciwko kolesiowi który mógł raisować preflop z 56s nie mówiąc już o takich monsterach jak 22 lub 33.

    jdx