Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 115
  1. #11
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    pokerstars jesteś zapewne totalną fishką jeżeli chodzi o turnieje.
    Ja takie akcje, jak jeden koleś niesamowicie dominuje w turnieju i nikt go nie może skaleczyć bo nawet jeśli będzie źle grał to i tak go river uratuje widziałem wiele razy. Zresztą Jamie Gold jest tu chyba najsłynniejszym przykładem.
    Nie mówie, że to jest nagminne, ale widziałem już takie sytuacje, nawet nie grając w turnieju a przyglądając się tylko.
    Najbardziej utkwiła mi w pamięci sytuacja gdy koleś po wygraniu 4 all ina z rzędu napisał na czacie "lol i cant loose" i od tego momentu grał jak szalony i wygrał. Oczywiście nie wszystkie alliny wygrywał ale wygrywał te decydujące i to w niesamowity sposób. Jeśli przegrywał to małe nic nie znaczące pule z shortstackami.
    Ostatnio edytowane przez nowy123 ; 02-12-2007 o 03:24

  2. #12
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    No i dochodzimy do sedna sprawy Alutek, powinienem zrobic fold preflop, bo jakbym nie zagrał to on by mnie wyoutował.
    A więc cała strategia w tym momencie powinna sie kierować ku zajęciu 2 miejsca i nie wchodzenia w droge temu kolesiowi.
    Jeszcze raz przypominam: 4 graczy zostało łącznie z nim, a on miał 3/4 wszystkich żetonów.
    A lompromitujesz to się ty Alutek bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Jeszcze raz powtórze: OBAWIAŁEM SIĘ JEGO FUKSA A NIE TEGO ŻE MA AA AK CZY KK I WOLAŁEM SOBIE ZWIĘKSZYĆ SZANSE NA FLOPIE JEŻELI BĘDZIE ON KORZYSTNY DLA MNIE. A NAJCZEŚCIEJ WŁAŚNIE PODBIJAŁ Z Ax lub Kx. Poniał?
    Ostatnio edytowane przez nowy123 ; 02-12-2007 o 03:35

  3. #13
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    pokerstars jesteś zapewne totalną fishką jeżeli chodzi o turnieje.
    Jestem chyba idiotą, że z tobą o tym dyskutuje.
    Mogę to wytłumaczyć tylko pózna godziną i tym,
    że mnie rozśmieszasz.

    Masz na pewno w jednym 100% racje - to ta część dotycząca moje gry turniejowej.

    Dalej nie będę się rozpisywał, napisze tylko :
    "LOL number 2" , tytul ? , moźe "MAGICZNY RIVER" ???

    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    ..... nie może skaleczyć bo nawet jeśli będzie źle grał to i tak go river uratuje widziałem wiele razy.
    -------------------------------------
    I dla młodych adeptów gry turniejowej LOL number 3"
    Tytuł ? "ZAKLĘCIE "

    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    koleś po wygraniu 4 all ina z rzędu napisał na czacie "lol i cant loose" i od tego momentu grał jak szalony i wygrał.
    A więc młodzi , niedoświadczeni pokerzyści,
    jeżeli chcecie wygrywać turnieje to należy :

    a) zrobić głęboki wdech
    b) przeczesać grzywkę na lewą stronę i .....
    c) głośńo, trzykrotnie wyrecytować "lol i cant loose"
    Jak juz nabierzecie doświadczenia wystarczy, że raz powtórzycie.

    Nie wiem czy można po polskiemu, ale z angielska działa

    pzdr.
    P.S Nowy ty nie taki nowy, gośc z takim bagażem doświadczeń
    nie moze byc nowy
    Czekam na LOL number 4 , 5 ....
    Może jakieś zaklęcia dla gry stolikowej

  4. #14
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    OBAWIAŁEM SIĘ JEGO FUKSA A NIE TEGO ŻE MA AA AK CZY KK I WOLAŁEM SOBIE ZWIĘKSZYĆ SZANSE NA FLOPIE JEŻELI BĘDZIE ON KORZYSTNY DLA MNIE. A NAJCZEŚCIEJ WŁAŚNIE PODBIJAŁ Z Ax lub Kx. Poniał?
    Z takim gościem jedyny bezpieczny flop dla ciebie i twoich QQ

    to tylko coś takiego
    QsQh2d , no moze QdQsAk
    ale w tym drugim przypadku - nie podjąłbym ryzyka - z foldowałbym.

    No chyba, żeby wcześniej nie wypowiedział ZAKLĘCIA,
    to moze bym sprawdził

    pzdr

  5. #15
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    pokerstars jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Wszystko cynicznie wyśmiewasz (nie tylko moje posty), ale ja wiem dlaczego. Bo jesteś płytki i nie potrafisz sie wgłębić w sedno problemu.
    A cytaty wyrwane z kontekstu zdania są ośmieszające dla twojego toku rozumowania.

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Turniej z pulą nagród 20k
    zostało 13 osób, ja mam 5 stack
    Jestem na dużym blindzie(6k) i mam 150k, dostaje QQ. Lider który ma 300k ( niesamowity LAG i do tego niesamowity farciarz co w takiej mieszance jest zabójcze dla wszystkich)
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Jeszcze raz przypominam: 4 graczy zostało łącznie z nim, a on miał 3/4 wszystkich żetonów.
    To w końcu ilu tych graczy zostało? 13 czy 4?

    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    A więc cała strategia w tym momencie powinna sie kierować ku zajęciu 2 miejsca i nie wchodzenia w droge temu kolesiowi.
    Geez, a jak z takim podejściem, tj. unikaniem dużych konfrontacji, chcesz walczyć o prawdziwą kasę która znajduję się na FT, w pierwszej piątce.

    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Czy jest ktoś na forum w stanie udzielić mi konkretnej odpowiedzi jaka taktyka, która najlepiej sprawdza się z takimi idiotami?
    Moim zdaniem najlepszą taktyką przeciwko takim graczom jest AI preflop i wypowiedzenie jakiegoś zaklęcia aby gość się dołożył. Najprawdopodobniej jesteś tu 7:3 faworytem, masz więc 70% szans na zostanie nowym chipleaderem i dobrą pozycję wyjściową do walki o I miejce.

    jdx

  7. #17
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Ja odpadłem jako 13, ale oglądałem turniej do końca, juz zrozumiałeś jdx?
    To wszystko jdx co napisałeś ja doskonale wiem, to są podstawy tej gry, ja czekam na wypowiedź w sprawie strategii a nie obliczenia procentowe, bo to jest ABC pokera.
    No i jakbym zrobił all in preflop (czego nie chciałem z QQ przeciwko liderowi. który miał 2 razy więcej żetonów ode mnie) to bym odpadł w tym przypadku. Naprawde koleś miał megafart i na 99% jestem pewny, że mógłby sprawdzić mojego allina preflop.
    Ostatnio edytowane przez nowy123 ; 02-12-2007 o 14:05

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    Obawiałeś się jego fuksa??!!?? lolz
    Alutek ci wszystko wyjaśnił, weź to na klatę i przestań snuć teorie spiskowe...

    ps. spróbuj wziąć sobie do serca to, że w pokera chodzi o podejmowanie dobrych decyzji, a ty podjąłeś złą

  9. #19
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Ja nie snuje żadnych teorii spiskowych. Co w tym dziwnego, że ktoś może mieć niezły run w turnieju?

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Jestem w stanie zrozumieć taktykę Nowego 123.

    Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego tak się ciskasz Nowy. Po co wrzuciłeś to rozdanie? Żeby się utwierdzić jaki dobry jesteś?