Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 115
  1. #101
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    233
    gdzie grasz nowy?

  2. #102
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    tower, PS, i4poker-ale już sporadycznie
    A czemu pytasz?

  3. #103
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Ełk
    Posty
    177
    pewnie chce Cie ograc

  4. #104
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Zamiast postawić go AI preflop kiedy jesteś zdecydowanym faworytem, wolisz dać mu dobrać na flopie i wtedy pójść allin? LOL. A kiedyś mnie tu półinteligentem nazywałeś lolku.

    Na flopie miał 41% na wygranie więc nie płacz. Sam sobie jesteś winien. Jedyne dobre zagranie tutaj to AI preflop. Ale przeciwnik miał run lol. Mówisz, że nie snujesz teorii spiskowych, a co to jest?

    A i widze, że przeczytałes Harringtona. Ale chyba nie zrozumiałeś co przeczytałeś - to odnośnie allin z QQ preflop.

    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Czy w granicach twojej intelektualnej rozkminki nie mieści się to iż ktoś może mieć megafart w turnieju i przez to go wygrać, co nie stanowi o jakimś spisku czy ustawionym sofcie, lub to że ma się czutke że nie można z kimś wygrać nawet jeśli ma się na to 99% szansy.
    W granicach mojej "intelektualnej rozkminki" się nie mieści branie pod uwagę przegranej kiedy mamy 99% szans na wygranie

    Jasne, że fart jest potrzebny żeby wygrać turniej. Sam sobie odpowiedz na pytanie ile farta miałeś, że zaszedłeś tak wysoko? Z taką grą pewnie mnóstwo. A tutaj masz kolejnego farta, bo masz super kartę i możesz postawić przeciwnika AI i znacznie zwiększyć szanse na wygranie tego turnieju.
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 04-12-2007 o 12:20

  5. #105
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Odnosze wrażenie że Perimcs to kolejny zadufany w sobie dupek, który myśli jakim to jest wspaniałym pokerzystą.

  6. #106
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    all in preflop.Jedyne logiczne i sensowne zagranie.Nie sadze zeby Cie sprawdzil z K5(ryzykuje połowe swojego stacku-pamietaj)a jesli tak to coż chociaz nie mialbys sobie nic do zarzucenia odnosnie zagrania.Piszesz ze gosciu mial niesamowite szczescie w tym dniu.Nie powinno Cie to odstraszac od podejmowania wlasciwych decyzji,bo jesli tak to po co czytac te wszystkie ksiazki,zaglebiac sie w teorie itd,najlepiej wrzucic z all in z 7,2 przeciw komus takiemu(moze karciani bogowie w tym dniu nagradzali najglupsze zagrania)i sie modlic

  7. #107
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    pytales sie o mozliwosci obrony przed tego typu zagraniami.Miales jedną przed flopem i nie wykorzystales szansy.Kiedys gralem zgosciem na stole NL100 ktory w kazdym zagraniu gral all in.Mial niesamowite szczescie.Ludzie mieli AA,KK, ale nie mogli go zatrzymac.Kiedy mial juz ponad 700 dol fortuna odwrocila sie od niego i w koncu wtopil wszystko i dolozyl juz od siebie 2 stowki.Ja osobiscie lubie takich gosci bo wczesniej czy pozniej(jak nie w tym turnieju to nastepnym)powaznie wzmocni twoj stack turniejowy a co za tym idzie twoj bankrool.

  8. #108
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Mundi ależ ja się z tobą jak najbadziej zgadzam. Jedank cash games to zupełnie inna bajka, w tym turnieju nikt go nie złamał bo blindy rosną turniej kiedyś się kończy.
    Sam w cash games nie raz wtopiłem 2 BI na jakimś idiocie, ale robiłem reload i grałem dalej swoje bo wiedziałem, że on zaraz mi wszystko odda z nawiązką. Ale to jest turniej i chodzi mi o to czy można jakoś sobie poradzić z taką sytuacją.

  9. #109
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    to graj rebuye :P

    ale ogólnie nieźle się ubawiłem dużo się dowiedziałem, na przykład forum składa się z udzielacjących się w wątku i nieudzielających a udzielający dziela się na nowego i zadufanych w sobie dupków i alutka, który no żesz naprawde nie potrafi przeprosić nowego przecież jest za co...


    omg... WHERE IS JACK DANIELS ??

  10. #110
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Oj Sponton Sponton, jakie rebuye w tej fazie turnieju? Zejdź na ziemie.
    A co do Jacka Danielsa to podejrzewam, że jest dobrym dyplomatą i woli zachować bezstronność.
    A i więcej obiektywizmu Sponton, nie musisz wszystkim włazić w dupe bez wazeliny
    Ostatnio edytowane przez nowy123 ; 04-12-2007 o 20:11