Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 162
  1. #1
    OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED UŻYTKOWNIKIEM jessica !!!

    ZWYKŁY OSZUST.


    PRZELAŁEM NA SZCZĘŚCIE NIEDUŻĄ KWOTĘ NA JEJ KONTO W MB.

    KONTAKT NATYCHMIAST SIĘ URWAŁ.

    PTRZELEW NA MOJE KONTO W NETELLER NIE ZOSTAŁ ZREALIZOWANY.

    NIESTETY TRAFIŁA, LUB TRAFIŁ NA PRAWNIKA, WIĘC JUŻ JUTRO ZAMIERZAM WYKONAĆ KONKRETNE KROKI.

    OCZYWIŚCIE BĘDĘ ZDAWAŁ NA BIEĄŻĄCO RELACJĘ.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    ciekawe czy to kolejne zagranie na dwa fronty

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    No, no, no... Kto by pomyślał... Może Jessica nam coś o tym powie??

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Co najlepsze że ja jej przelałem chajs na PS mam szczęście że to były mikro stawki
    No i oczywiscie czekamy na wyjasnienie Jessici , moze poprostu odlaczyli jej internet i nie ma jak sie z Toba skontaktowac

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Albo ktoś sprytny pomyślał, że w numerze "na pannę" lepiej Was będzie dymał...
    Kto to tam chciał się z nią ostatnio umawiać??

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    ja ostrzegam przed głupotą, bo jak inaczej nazwać angażowanie się w tak ryzykowne transakcje ...

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez daniz Zobacz posta
    ja ostrzegam przed głupotą...
    O matko, jak to pięknie brzmi!!

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    Czytasz posty na głos ?

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Hahaha, dobre.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Albo ktoś sprytny pomyślał, że w numerze "na pannę" lepiej Was będzie dymał...
    Kto to tam chciał się z nią ostatnio umawiać??
    Ja się z nią chciałem umówić <EVUL> Rozmawiałem z nią kiedyś jeszcze przez gg i szczerze powiem, że jej kobieca niedostępność była aż nadto przesadna. Poza tym jak żyje na tym świecie, uwierzcie mi na słowo, że jeszcze Żadnej nie udało mi się oprzeć Morał jest jasny - to był facet !$%(*&!@# Na szczęście dla mnie, że chciałem z nią tylko porozmawiać. I nie chodzi tutaj o możliwe straty $, ale o ewentualne spotkanie Jak to mawiają turyści w Tajlandii: "Life is brutal and full of ladyboys"

    A tak na poważnie to myślę jednak, że to była kobieta. Baaa zdjęcie było jej, w momencie gdy najechał na nią Damian usunęła je i zmieniła na obecny avatar;] Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego ;p

    Jeśli to nie chwilowa awaria neta w buszu(może jakiś aborygen polował na kangura i bumerang niefartownie przeciął kabel od neostrady), to nastały teraz ciężkie czasy dla kobiet na forum

    Jeśli to czytasz Jessica, opalając się na Madagaskarze, trzymając na kolanach laptopa, zerkając co chwile na stan swojego konta Moneybookers, trzymając w prawej dłoni egzotycznego drinka i śmiejąc się w duchu: "Frajerzy, zwałowałam ich na tyle hajsu, a prawiczek swoim mikroprzelewem ustawił mnie do końca życia" to wiedz, że nie tędy droga do mego serca. Wiem, że chciałaś mi zaimponować, ale tak nie można, dlatego musisz oddać wszystkim to co zabrałaś(prawiczkowi dziewictwa nie oddawaj) i może dam Ci jeszcze jedną szansę.

    A.
    Ostatnio edytowane przez ArkadiuZz ; 30-11-2007 o 06:23