Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 614151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 162
  1. #151
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Jeśli chodzi o przeprosiny to ja czekam na nie od Alutka.

  2. #152
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    ty jednak jesteś jeszcze większym kretynem niż początkowo sądziłem. zamknij tą swoją niewydarzoną jadaczke i przestan robic OT.
    i poproś kogoś o IQ min 70 by przeczytał ci twój watek i by wytłumaczył ci o co w nim chodzi, bo do twojej tępej głowy nic nie dociera.
    wtedy zrozumiesz , że przeprosiny to sie należą wszystkim od ciebie , bo ja cie nie obraziłem w żadnym momencie dopóki nie zacząłeś pisać sarkastycznych i chamskich postów.

  3. #153
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Alutku jesteś agresywny. Znowu mnie wyzywasz, chociaż ja tego nie robie wobec ciebie. Zastanawiałeś się skąd się bierze ta niepochamowana agresja u ciebie?
    Ale to już kwestia wychowania. Lecz można to leczyć.
    Takie zachowanie nie przysporzy ci chwały, ani nie uczyni lepszym człowiekiem.

  4. #154
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    kolejny odchylony...nie karmic trola!!

  5. #155
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Przeczytaj cały wątek a zobaczysz że (...) są ludzie, którzy rozumieją o co mi tak naprawde chodzi w tym wątku, a nie mają tylko klapki na oczach.
    Tylko nie wiem czy taki komplement w ich strone z Twoich ust nie jest dla nich obraźliwy Ja na szczęscie zaliczam się do tych zadufanych w sobie dupków, którzy nie mają pojęcia o co chodzi i grają all ina z QQ pre flop, bo niestety nierozumieją jeszcze dodatkowego elementu w postaci pokręcanego softu dla gracza który z dowolnymi dwiema kartami ma 95%.

    Wiem wiem, nie karmić trola ale nie mogłem się powstrzymać.
    Ostatnio edytowane przez Brooklyn4321 ; 04-12-2007 o 22:01

  6. #156
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Z jakiego powodu obraźliwy? To, że ktoś ma inne zdanie niż inni to znaczy, że ma go nie wypowiadać?
    Nigdy nie użyłem słowa podkręcony soft. A także nigdy pierwszy nikogo nie obraziłem.
    Warmiatus postrzegasz rzeczywistość według swojego JA z klapkami na oczach, nie dziwi mnie to, większość ludzi tak ma.
    A to, że pare osób zdecydowało się napisać obiektywnie i bez wyśmiewania czy obraźliwych tekstów to chwała im za to, że nie ulegają presji i takim wymoczkom jak ty.
    A co do pojęcia trol to radze się zapoznać co ono faktycznie oznacza w żargonie internetowym. Ja nie pisze nie na temat i nie używam wulgarnych słów. Jeżeli przyjmujecie to pojęcie tak szeroko to można by podpiąć je co do drugiego użytkownika na tym forum.
    Ostatnio edytowane przez nowy123 ; 05-12-2007 o 00:56

  7. #157
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    A co ta rozmowa ma do tematu wątku??

  8. #158
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    tyle samo co twoje ostatnie zdanie w tym wątku
    Jestem atakowany na różnych frontach hehe
    Ostatnio edytowane przez nowy123 ; 05-12-2007 o 02:34

  9. #159
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Może słusznie? Nie pomyślałeś o tym?

  10. #160
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    on jeszcze mysli o swoich KUKU

    a w temacie,
    to cos sprawa ucichla dziwnie;
    j. cos wypalilo ze sprawe zbada, konto na MB j. ma zblokowane ponoc,
    to nadal zblokowane, czy juz nie i czy kasa oddana zgodnie z zapowiedzia;
    bo albo sie jest oszustem albo ofiara oszusta na cos trzeba sie zdecydowac;
    narazie zostaje oszust.
    Ostatnio edytowane przez jarsza ; 05-12-2007 o 07:12