Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    Witam

    Pytanie do przedstawiciela Paradisepoker, mam pytanko, wczoraj z MB przelałem na wasze konto kwotę 49,50 euro ( konto w MB mam też w euro ). Na sportingbet mam zaksięgowaną kwotę 13,53 euro. Mozna by się dowiedzieć co się stało z resztą kasy??

    Nieżle jak na początek, widać taki bonus powitalny :/


    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Prowizja ?? :P

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    no chyba że od strony paradisa, bow MB zapłaciłem prowizję za przelew, ale tu ją już uwzględniłem, czyste 49,50 poszło na konto paradise i tyle powinno być:P tymbardziej że oba konta mam w walucie euro, więc pomyłki przy przewalutowywaniu też nie może być


    dziwne, nic wysłałem priva z pinem do paradisepoker,bardzo bym prosił żeby to sprawdzić, jak na złość, dziś wolny wieczór mam chciałem pograć, ale z taka kasą niezbyt komfortowo się gra :P

    hehe Sebkrol jęzeli takie są tam prowizje, to szkoda że wcześniej nie wiedziałem, czyli jak ktoś chce przelać 200 euro rozumie musi wpłacić 1300 euro nice
    Ostatnio edytowane przez Mody26 ; 29-11-2007 o 15:41

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Dosc proste. Uznali iz kwota ktora przeslales byla w PLN a nie w euro. Po zamianie tych 40 kilku zl na euro wyszlo te 13 cos. Zadzwon do nich, support zalatwi to w 5 minut.

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    no i sprawdz czy wyslales na dobry adres (euro)

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    tak na adres euro napewno


    ale całkiem możliwe , że w tym tkwi przyczyna że uznali to za pln, co oni jarają ?:P

    EDIT :temat zamknięty, sprawa się wyjaśniła, pieniążki są na koncie, dzięki za odpowiedzi
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 30-11-2007 o 08:56 Powód: usunięty zbędny temat

  7. #7
    Witam

    Cieszę się, że sprawa się już wyjaśniła.

    Pozdrawiam serdecznie,