Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    zdarzają się większe swingi
    niestety wiem, najgorsze są te jak ty ostro na turnie raisujesz (prawidłowo) a koleś z durną kartą daje cal i łapie te swoje mniejsze procenty.... (no i jeszcze wychodzi zanim mu napiszę parę słów od siebie)

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Szczerze mówiąc nie wierzę w downswingi większe niż 13BI na stawkach do NL100

    bad beaty + tilt i niecierpliwość = downswing>10BI

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    igiel długo grasz?

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    Szczerze mówiąc nie wierzę w downswingi większe niż 13BI na stawkach do NL100

    bad beaty + tilt i niecierpliwość = downswing>10BI
    Miałem downswing 30BI, odrobiłem w chyba dwa tygodnie. Teraz mam downswing 20BI i trwa.

    Dlatego stosuję zasadę minimum 30BI na dane stawki

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Ja z rególy jak mam downswing to gram gorzej i robię błędy.
    Zawsze jak gram 6 stołó to trafii się jakiś bardzo pechowy albo bardzo szczęśliwy. Statystycznie trudno by było ciągle trafiać na te pechowe.(oczywiście mówię tu o stawkach do NL100)

    ps BARRY czy te downswingi to na pewno są wynikiem bad beatów tylko?

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    a czy downswing jest tylko kwestia bad beatow? Mozemy miec przez okres czasu szereg coolerow, kiedykolwiek robimy blef czest przeciwnik ma niezly uklad do sprawdzenia, nie trafiamy agresywnie rozgrywanych drawow, ktore sa +EV w long term, rzadziej niz wedlug prawdopodobienstwa trafiac sety przeciw overparom, za to przeciwnicy czesto trafiaja swoje sety - downswing nie wynika tylko z przegranych all inow, ale z calosci gry
    Ostatnio edytowane przez Hedge ; 30-11-2007 o 13:39

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    To może rzeczywiście mam za małe doświadczenie i prawdziwy downswing już na mnie gdzieś czeka