Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
  1. #41
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    338
    I po co zes Artino udawal,ze turniej jest. Trzeba bylo od razu sie zapisac do Unibet Open i juz,ale tak zawsze mniej pomowien bedzie,chociaz z ta kareta siodemek to przesadziles, wystarczylby set, tak zaczna sie pewne watpliwosci co do legalnosci turnieju

    Gratki! Tylko sie nie nachlaj w Hyacie przed 2-gim poziomem blindów!

  2. #42
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Mówiłem Paawciowi przed flopem, przed showdownem, że mam 18% ale czuję seta tutaj ; D....flop T7x..turn7, Michał to jednak profesjonalny dealer

    Dziękuję Łysy za troskę ale ja piję rzadko i w małych ilościach

  3. #43
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    170
    Aartino strasznie nie gościnny

    Jeszcze raz gratulacje i powodzenia w turnieju

  4. #44
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Good luck!

  5. #45
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Pozwólcie, że jednak nie podziękuję

  6. #46
    Turniej był super ,nawet Żona też pograła (przy 2 stoliku z J.Danielsem i innymi dobrymi graczami, atmosfera lużna, pełen profesjonalizm.

    Jak na pierwszy raz na żywo jestem zadowolony ,choć mogłem być z 2-3 miejsca wyżej (brak doświadczenia live + mały stresik + trzeba się jeszcze duuuużo nauczyć zrobiły swoje

    Gratz- dla odwagii i szczęścia AArtino - kojarzą mi się 3 rozdania : wspomniana już kareta 7 , street przy wyeliminowaniu Serginho no i finałowa ręka ( zdominowane KQ dało radę AK all-ins pre-flops.

  7. #47
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    trzeba troche pograc wiecej.. zapraszam do nas na lige..
    Dzieki za mily wieczor.
    zastanawiam sie kiedy przyszedl czas ze wiekszosc nie wiedziala juz w co gra i nie widziala kart.. zatarla mi sie ta granica... generalnie bylo milo bardzo..
    zastanawiam sie jeszcze nad jedna rzecza czy zostac alkoholikiem czy zalozyc sobie na samochod kogut z napisem TAXI.. zawsze jestem samochodem na tych baletach i nigdy nie pije albo zaczne na tym przycinac albo musze zaczac zmieniac przyzwyczajenia.. fajny wieczor, dzieki...

  8. #48
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    No, Wiśnia trochę podkręcił wczoraj sofcik Rozdanko KK v QQ v JJ też było niezłe

    Gratulacje AArtino! I dziękuję ci, że nie dałeś wygrać tego turnieju Pawciowi, bo dzięki temu pojedzie ze mną i Clipciem do Sosnowca na PPT!!

  9. #49
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    244