Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Cytat Zamieszczone przez Kirek Zobacz posta
    Stanę w obronie AArtino. Ja o tym turnieju dowiedziałem się od niego ponad tydzień wcześniej więc nie jest tak że ukrywał ten fakt. Po drugie to nie jest przedstawicielem Unibetu więc chyba nie w tym kierunku kierujecie żale. Chłopak podał info o turnieju a tutaj same narzekania.

    Amen.

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    W woli ścisłości. Oweszem wspomniałem Kirkowi, że szykuje się pewna impreza gdy popijaliśmy wspólnie Guinessa. Niejasna była wówczas formuła, nagrody ani termin rozegrania tego turnieju, więc umieszczanie jakichkolwiek informacji byłoby chybionym pomysłem.

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    16
    o 17.30 zrobie unregister
    ostatnia szansa
    a stół Michała jest chyba najlepszy w Polsce

  4. #24
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja mogę sprzedać miejsce za 4400 zł...

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Cytat Zamieszczone przez AArtino Zobacz posta
    W woli ścisłości. Oweszem wspomniałem Kirkowi, że szykuje się pewna impreza gdy popijaliśmy wspólnie Guinessa. Niejasna była wówczas formuła, nagrody ani termin rozegrania tego turnieju, więc umieszczanie jakichkolwiek informacji byłoby chybionym pomysłem.
    ja tez tam bylem

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    106
    O 18.30 zrobie Unregister

    Pozdrawiam

  7. #27
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    jestem jednym z tych co awansowali z satelitki do Extravaganzy. Czy Aartino moglbys podac szczegolowe informacje dotyczace turnieju na miejscu ??? Stacki, blindy, czasy leveli.

    Unibet jest sponsorem tego wydarzenia czy sponsoruja tylko wygrana 4.400 za 1 miejsce ? Czy moze hotel/wyjazd jakies dodatkowe nagrody ?

  8. #28
    też jadę i dopisuję się do pytania , hmmm wcześniej nie wyszły im Złote Tarasy (miał być zwrot kosztów) to może teraz by mi zwrócili za bileciki ?
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 30-11-2007 o 08:44 Powód: usunięty zbędny cytat

  9. #29
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Przyjedź Macia, przyjedź... Ja już czekam na Ciebie Za wyeliminowanie mnie z turnieju czekają Cię atrakcje specjalne na miejscu!

  10. #30
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Haha Jacku ! chyba nie jestes zly ? No kto reraisuje Chip Lidera z 79 o ledwo marny tysiac? Nie moglem zrzucic J9...