Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Moglby ktos podac to haslo np na PW ?

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Hasło widoczne jest w lobby turnieju bo zalogowaniuu się na Unibet

    pozdrawiam

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    139
    Takie 2 pytanka.

    Czy oprocz tej jednej oczywiscie fajnej jak na freeroll nagrody w sobotnim sit&go beda jakies inne nagrody za dalsze miejsca (np. numer telofonu do Mandaryny albo caloroczny zapas czerwonej farby do wlosow)??

    Tak z ciekawosci kim sa te 3 osoby majace juz dzis zagwarantowany udzial w tym sit&go (pewnie jedna z nich jestes Ty Fishuniu)

  4. #14
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Właśnie kurwa!! Wietrzę tu jakiś wałek!!

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Nagroda jest tylko dla zwycięzcy, ale całkiem zacna jak widzicie. W kwestii nagród pocieszenia, niestety muszę Cię Adasiu zmartwić, bo numerów telefonu do Mandaryny, Valentino Rossiego czy Perveza Musharaffa ani barwników do włosów nie będzie

    Jacku, żadnych wałków tu nie wywietrzysz

  6. #16
    Wałek to jest taki, że nic mi o tym na WLP nie powiedziałeś, a środę to ja kontrolnie przespałem i nie zdążyłem się zapisać, choć bardzo - z czystej ciekawości - chciałem. Gratuluję.

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    130
    No Aartino to rozegral pięknie... zapisali sie ludziska i niestety brak miejsc... Nie zawsze się siedzi 24h na forum...

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    grrrr

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    tez przylaczam sie do gratulacji... tez fajnie mi sie spalo caly wczorajszy dzien...

  10. #20
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Stanę w obronie AArtino. Ja o tym turnieju dowiedziałem się od niego ponad tydzień wcześniej więc nie jest tak że ukrywał ten fakt. Po drugie to nie jest przedstawicielem Unibetu więc chyba nie w tym kierunku kierujecie żale. Chłopak podał info o turnieju a tutaj same narzekania.