Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: paradise bonus?

  1. #1
    Niby w tym roomie za zapisanie sie i zrobienie depozytu 5 euro wyplacaja bonus 100 euro (wyrabiany stopniowo) i wysylaja zetony.
    gdzie jest kruczek?

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Nie ma zadnego haczyka, poprostu graj

    pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Byłoby to bardzo podejrzane bo w końcu roomy dają 50% czy 100% bonusu a tu bonus do 2000% Ale to dla nich nie ma znaczenia ile procent, bo żeby go dostać musisz odprowadzić X prowizji i czy wpłacisz 5 czy 100 euro - nie ma dla nich różnicy. Natomiast jest duża różnica czy odprowadzisz 5 czy 100 euro prowizji Ja trochę bonusa wyrobiłem, żetony dostałem... nie narzekam

  4. #4
    Witam

    Zapewniam Was, że nie ma żadnego kruczka

    Wkradła się jednak pewna nieścisłość. Po dokonaniu min. 5EUR depozytu zostanie Wam przyznany bonus, natomiast żetony możecie otrzymać po wyrobieniu 5 punktów lojalnościowych.

    Jak już Wam się to uda, to wysyłacie maila na adres poland@sportingbet.com (w temacie "żetony"), w treści umieszczacie adres z numerem kontaktowym oraz pokerowym numerem PIN. I czekacie na żetony

    Pozdrawiam serdecznie,

  5. #5
    Na wyrobienie 5ptk lojalnościowych jest jakiś limit czasu?
    I czy na wyrobienie bonusu jest 90 dni?
    pzdr.

  6. #6
    Witam

    Na wyrobienie bounsa jest 90 dni. Nie ma limitu czasu, w którym trzeba uzyskać 5 punktów lojalnościowych, żeby otrzymać żetony. (chyba, że jak skończy się promocja )

    Pozdrawiam,

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez ParadisePoker - Marcin Zobacz posta
    Nie ma limitu czasu, w którym trzeba uzyskać 5 punktów lojalnościowych, żeby otrzymać żetony. (chyba, że jak skończy się promocja )
    A wiadomo kiedy moze sie mniej wiecej skonczyc?
    Wlasnie powoli wyrabiam te punkty

    Duzo jeszcze macie tych zetonow?

  8. rezi, żetonów mamy do skończenia świata i są nawet ładniejsze niż w poprzednim roku, więc zapraszam do skorzystania z promocji.

    pzdr

    Maciek