Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 85
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Co sądzicie o nowym systemie? Jak dla mnie na 1 rzut oka dostanę dużo mniej vipów, ale może tylko mi się wydaje. Niby reklama piękna ,że można dostać więcej vipów za rękę ale wydaje mi się że tak nie będzie. W każdym razie mam nadzieję, że się mylę bo wróciłem na i4poker jedynie z myślą o wygraniu ligi vip i rb 60%, jeśli teraz będzie mi mniej vipów nabijać to sobie daruję.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    chyba bedzie mozna teraz wiecej VIPow dostac!

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Nie będzie bo vipy lecą 2x wolniej. Dodam jeszcze że skandaliczne jest wprowadzanie tego 27 października. Akurat bym bez kłopotu na starym systemie zrobił 20k vipów a tak mam poważne wątpliwości

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    moze 27 listopad ?

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Gdzie to mozna wyczytac

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    To tylko obowiazuje na b2b czy tez na bossie?

    Edit: Wojtas: http://www.i4poker.com/b2b/index2.ph...xLKDcr&lang=pl

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Znowu miesiąc do tyłu jestem Stary system 300 vipów na godzinę, nowy 150. 1 klienta mniej, a z tego co ludzie mówią nie będę ostatnim.

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    skończy się era vipoklepaczy czyli siedzących przy kilkunastu stołach ludzi klikających check\fold. imo zmiana raczej nie spowoduje ucziecki graczy bo nie znam innych roomow gdzie do tej pory byly tak korzystne zasady naliczania vipow. nowe zasady tak jak na innych roomach będą korzystne dla graczy którzy grają - wątpie żeby teraz wygrał ligę ktoś grający na stawkach 0,25/0,50.
    sądze że zmiany należało się spodziewać - dziwny trochę jest tylko termin tej zmiany - powinno to nastąpić od nowego okresu rozliczeniowego - 1 grudnia.

    Tylko nie wiem skąd masz info o tym że ten system już obowiązuje, na stronie nie ma o tym ani słowa, a maila w tej sprawie nie miałem.


    Pozdrawiam

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Nie wiem jak możesz popierać system który zabiera ci kasę. Mniej vipów=mniejszy rake back. Ja przez tą zmianę nie wyrobię już 20k vipów w tym miesiącu dzięki czemu stracę około 700 euro. Naprawdę mnie to zniechęciło. Dla informacji gram 9 stolików nl100 i mam statsy 19/15 czyli całkiem normalne.

    Teraz staję przed dylematem czy iść na potraisera który za 10k vipów daje 60% rb czy zostać tutaj. Decyzja jest raczej prosta, może w grudniu dam jeszcze szansę, ale potem nie ma mowy żebym grał 10h dziennie tylko po to aby dojść do 60% rb. Szczerze mówiąc przez ostatni tydzień wyrobiłem rake 3200 euro, jeśli im ta kasa śmierdzi to nie będę się z nią pchał mając do wyboru np. Full Tilt Poker gdzie:
    - o każdej porze dnia jest kilkadziesiąt stolików
    - stały rake back 27%
    - 2 turnieje freeroll z pulą nagród 32 tysiące każdy
    - system medali
    - punkty fpp które mogę w sklepie wykorzystać

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    24
    Lipa jak nic a miałem posiedzieć na i4jeszcze grrr, a wszytko własnie o te vipy sie rozchodziło i o rakea