Zobacz wyniki ankiety: Zmiana zasad naliczania punktów VIP na B2B jest dla mnie:

Głosujących
49. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • niekorzystna, rezygnuję z grania tam

    19 38.78%
  • niekorzystna, poważnie rozważę rezygnację

    16 32.65%
  • niekorzystna, ale będę grać dalej

    2 4.08%
  • korzystna, na pewno zacznę tam grać/będę grać więcej

    2 4.08%
  • korzystna, być może zacznę tam grać/będę grać więcej

    0 0%
  • korzystna, ale nie wpłynie na moją grę

    3 6.12%
  • bez znaczenia

    7 14.29%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Zaznaczyłem opcję numer 2. Prawdopodobnie pogram jeszcze góra miesiąc i zobaczę co z rakebackiem. Jeżeli VIPy będą lecieć tak wolno, jak się spodziewam, to zrezygnuję i się przeniosę.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Ja rezygnuję, może w grudniu pogram jeszcze bo będę miał dużo czasu

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    Podobnie jak Kleo... jak nic sie nie zmieni do stycznia to trzeba bedzie poszukac czegos innego

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ej a jak to bylo bo tam pisze ze wczesniej rake i punkty vip byly dzielone worno miedzy graczy co dostali karty czyli co wtedy nawet jak tylko doch gosci twoyrzlo pule to rake byl dzielony na caluy stolik ?

    Bo jesli tak to teraz wiecej raku bedzie sie robic

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Punkty VIP były dzielone po równo, ale rake liczony do rakebacku był tylko dla gości w rozdaniu.
    Raku będzie się płacić tyle samo, ale ponieważ wyrobi się miesięcznie dużo mniej punktów VIP to wpadać się będzie w mniejszy próg rakebacku.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ale to czy byl on liczony proporcjonalnie do wlozonej kasy ?

    np czy jak ktos ise wycofal na flopie dostaje tyle co
    Ci ktorzy doszli do rivera ?

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Dublin
    Posty
    39
    Nasuwa sie proste przemyslenie, jezeli zostala zmieniona zasada zdobywania punktow vip na stosunek wkladu naszego do puli to rakeback tez powinien miec tutaj odwzorowanie i zalezec od wkladu do puli, napewno rakeback wzg. zdobytych punktow vip jest tutaj nieproporcjonalny(progi powinny byc zmniejszone bo nikt nie bedzie gral na i4) wczesniej w godzine grania gram z reguly 3 stoliki od 10/20 do 50/100 w zaleznosci od nastroju robilem 100 vipow teraz mam 40-50.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    mysle ze to nie jest problem tylko i4poker bo w calej sieci ten vipcashback sie zjebal

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Jednak jest to problem i4poker bo inne roomy oferują rb 60% za 10k vipów, i4poker też powinien wystosować specjalną ofertę. Skoro vipy lecą 2 razy wolniej to rb 60% powinien być od 15 000. Jeśli coś zaproponują to chętnie tu zostanę. Czekam na wypowiedź kogoś z supportu, moim zdaniem opłaca im się wziąść 'jedynie' 40% z 12 000 euro które wygeneruję w miesiącu.

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    124
    zaznaczylem pierwsza odpowiedz i juz zarzadalem wyplaty, NIE BEDE SIE BAWIL W KONCZENIE RELOOAD BONUSU KTORY IDZIE 3 RAZY WOLNIEJ. oszustwo ewidentne ze strony i4poker