Zobacz wyniki ankiety: Zmiana zasad naliczania punktów VIP na B2B jest dla mnie:

Głosujących
49. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • niekorzystna, rezygnuję z grania tam

    19 38.78%
  • niekorzystna, poważnie rozważę rezygnację

    16 32.65%
  • niekorzystna, ale będę grać dalej

    2 4.08%
  • korzystna, na pewno zacznę tam grać/będę grać więcej

    2 4.08%
  • korzystna, być może zacznę tam grać/będę grać więcej

    0 0%
  • korzystna, ale nie wpłynie na moją grę

    3 6.12%
  • bez znaczenia

    7 14.29%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Fakt zasady zmieniło b2b, ale i4poker nawet nie skomentował sprawy, a liga vip i reload bonus to ich działka...

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    stanko serioo inne roomy tak oferuja bo aj bym nie powiedzial oficjanie na stronie masz standardowy vipcashback zreszta to nie watek o innych roomach

    tak czy siak repo nie pierdol glupot jakie oszustwo ze strony i4poker ? trzeba bylo wyrabiac szybciej bonusa nie wyrobiles to twoj problem jak mozna byc takim ignorantem ?

    ale fakt teraz przydalby sie jakis kom ze srony i4poker

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    124
    haha nie jestem ignorantem
    rozpisalem sobie ilosc vipow na kazdy dzien jaki musze wyrobic codziennie zeby ugrac, teraz musialbym grac ponad 2x wiecej(czego nie jestem w stanie zrobic) o czym nie zostalem poinformowany

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no wiesz ja nie neguje tego ze teraz idzie wyrabianie znacznie wolniej ja sie tylko czepiam stwierdzenia "ewidentne oszustwo " bo przeciez ta decyzje nie zalezala od i4poker

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Nowy system = 2x mniej Vipow = 15-20% mniejszy rakeback = mniej punktów do sklepu VIP. Z drugiej strony: wyrównane zasady w lidze vip, zarówno vipoklepacze vs "normalni" i b2b vs boss.

    Negatywy zdecydowanie przeważają, 14 grudnia dostaję bonus od pierwszego depozytu, gram do końca grudnia i rezygnuję

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Teraz na bm szybciej vipy lecą

  7. #17
    poważnie?

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wczesniej miales 1 vipa za 0,5€ a teraz masz 1 vipa za 0,4 € raku

    tylko wtedy miales jeszce 1 vipa za 20 rozdan a teraz chyba juz tego nie ma wiec nie wiem co przewaza ale skoro stanko mowi ze na bm szybciej leca to pewnie tak jest

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    te nowe zasady liczenia vipow chyba są tylko dla b2b, na bossie zostalo po staremu

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Wygląd ligi VIP po wprowadzeniu zmian sugeruje że nikt nie przekroczy bariery 20k vipów na b2b.