Strona 42 z 246 PierwszyPierwszy ... 3240414243445292142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 2452
  1. karolrad - sprawdze. Kiedy i przy jakiej okazji i kto obiecał Ci zetony ? Mam nadzieje ze Robert nie obiecywał nikomu nic wiecej w czasie gdy juz nie pracował Bo zbankrutujemy

  2. karolrad - tak czy siak - napisz do mnie na priva na forum. Sorry za zwłokę, robilismy małe przemeblowanie w zespole i coś mogło "umknąć" za co przepraszam.

  3. #413
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    177
    Cytat Zamieszczone przez karolrad
    Szkoda bo będe musiał zmienić pokeroom ;( Z tego co sie orientuje to w imperial poker dają żetony , może tam mnie nie oszukają.... :roll:
    W imerialu juz nie daja zetonow. Bylo o ty na forum.

  4. #414
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    14
    a czy jest jakis poker room ze sklepem gdzie punkty za gre mozna pozniej wymienic na zetony ?

  5. #415
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    czemu do jasnej ..., nie moge sie zalogowac dzisiaj ,, pisze mi ze incorrect password wpisalem ,,, michal ??? :cry:

  6. #416
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Bo jest aktualizacja systemu, nie spinaj sie tak, wyluzuj

  7. fishisfish Macia - Dodali w pokerze nową gre (5Cdraw, 7 -Ace) ale były z nią problemy i się sypnęło. Co gorsza jednoczesnie trwają kolejne etapy ugrade'u bazy centralnej wiec wczoraj dali czadu maksymalnie. Jestem wsciekły.

    Michał

  8. #418
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Kolno
    Posty
    130
    Jak długo czeka się na pieniądze wpłacane przez moneybookers??
    Wpłaciłem jakąś godzine temu wysłałem nawet maila do sportingbet i do tej pory nie pieniądze nie doszły.

  9. #419
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Kolno
    Posty
    130
    ok juz po sprawie dopisali

  10. #420
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    Pytanie do sporting_Bet

    Czemu nie zrobicie tak jak w innych poker roomach, że gdy chcemy wpłacić pieniądze przez moneybookers, to nas aytomatycznie przenosi na stronę moneybookers i pieniądze są natychmiast księgowane na naszym koncie w Sportingbet?!

    Tylko wszystko ręczie jest robione...

    niedajboże wpłące pieniądze w piątek po godzinie 20.00 to zobacze je dopiero na moim koncie w poniedziałem