Strona 1 z 246 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 2452
  1. Panowie założyłem temat Sportingbet Polska, gdyż przeprowadzamy wiele promocji/turniejów, które są widoczny w systemie tylko i wyłącznie dla klientów Sportingbet Polska. W tym temacie proszę wpisywać wszelkie swoje uwagi sugestie dotyczące Sportingbet Polska.

    Na początek pytanie ode mnie, czy grają Państwo w 5 Card Draw, niedawno Boss Media dodało możliwość gry w tą odmianę pokera, która jest dobrze znaną, "polską", a raczej bardzo popularną w Polsce odmianą pokera. Jakie są Państwa opinie na temat tej gry.

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez Sportingbet_Polska
    Na początek pytanie ode mnie, czy grają Państwo w 5 Card Draw, niedawno Boss Media dodało możliwość gry w tą odmianę pokera, która jest dobrze znaną, "polską", a raczej bardzo popularną w Polsce odmianą pokera. Jakie są Państwa opinie na temat tej gry.
    5 card drow popularny był kiedyś kiedy jeszcze nie zadomowily się inne odmiany pokera, z tego co mi wiadomo to już mało kto w to gra... ale mogę się mylić

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Nowy $acz
    Posty
    133
    Mi się zdarza grać, ale jeśli już to preferuję grę 1/1

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Ja grywam od czasu do czasu ale na dosyc niskich stawkach. Mimo wszystko jesli ktos zna podstawy strategiczne itd. to przewaga nad slabszymi graczami jest tu ogromna i mozna sporo zarobic

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Ja gralem w 5draw jak bylem maly i zawsze przegrywalem ze swoim dobrym kumplem, ktory za nic nie chce sie przestawic na Texasa i nie widzi co traci...

    Na SB zagralem pare razy raczej z sentymentu.

    Panie Sporting Bet Robercie, a wracajac do tych nazw miast o co z tym chodzi i jak mozemy zrobic aby sie wyswietlaly?

    Pozdrawiam,

    Goral

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    Moze warto wprowadzic omahe bedzie komplet tych najpopularniejszych gier. 8)

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Ja napewno zagram w 5drawa :P

  8. Dla mnie 5 Card Draw to jedynie ciekawostka - na dłuższą metę gra jest wyjątkowo nudna - każde rozdanie wygląda tak samo - z pary na ręce staramy się zrobić seta...

    Natomiast przyłączam się do sugestii Skaanda by wprowadzić Omahe.

    pzdr.
    Chris
    www.poker24.pl

  9. Dziękuję za zwrócenie uwagi na sprawę, nazw miast, które nie u wszystkich graczy są widoczne. Sprawę postaram się wyjaśnić z Boss Media.

    Pozdrawiam

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Zauważyliśmy z kilkoma kolegami że niestety nie można przyjżeć się dokładnie układowi kart po ich całkowitym wyłożeniu. Poprostu za mało czasu. Czy można wydłużyć czas na dokładne oglądnięcie wszystkich kart po ich całkowitym wyłożeniu np z 1 sek do 5 sek. Mam nadzieję że ktoś mnie popsze w tej prośbie.

    Oczywiście jest to pytanie do Pana Roberta jak dobrze pamiętam.

    Pozdrawiam