Strona 5 z 246 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 2452
  1. #41
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    7
    No to jak moge wpłacić 50$ czy musze 100$ ??

  2. #42
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    hmm
    w sumie to nie jestem pewien czy nadal te zasady obowiazuja.
    jak sie zapisywalem w maju i deponowalem 100zl to dostalem drugie tyle za free.

    chyba po 100 RH bonus 30$, a po ilus tam nastepnych 70$. chyba tak to szlo i to na stolikach 0.1/0.25$ NL.

  3. #43
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    i to jest właśnie kwestia, która poważnie - moim zdaniem - nadwyręża wiarygodność SB. Po co pisać (i to w regulaminie!!), że raked hands trzeba wyrabiać na minimum 1$-2$, skoro i tak liczą się wszystkie RH. Druga rzecz to na przykład satelity. Palm Beach. 4+40 wpisowe i wielki napis, że kwalifikuje się 1 na 10. Tymczasem następny satelita jest za 40+4, więc kosztuje 44$. Łatwo wyliczyć, że z pierwszego satelity wejdzie więć jeden na jedenastu, a nie na dziesięciu. I zresztą tak się dzieje! Więc kto i po co wprowadza graczy w błąd? To wszystko drobiazgi, ale dają do myślenia.

    A teraz z innej beczki - kiedy na SportingBet zostanie wprowadzona Omaha?

    Pozdr,
    Warsaw

  4. #44
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    A ja bym chciał podziękowac SB za istnienie i ze maja tylu bogatych graczy nie mającyc chyba co robić z pieniędzmi

    Soprano

  5. #45
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Soprano
    A ja bym chciał podziękowac SB za istnienie i ze maja tylu bogatych graczy nie mającyc chyba co robić z pieniędzmi

    Soprano
    Cofam częściowo to co powiedziałe. JA rozumiem, zę mozna nie potrafić grac w turniejach za 5-10$ ale za 400$ ? Jak można sprawdzić raise zrobiony z middle position 8x BB (25% żetonów) z K6s a później po flopie T96 za kolejne 5x BB ?
    Jak można zrobic raise utg z T6 off a nastepnie sprawdzić z tym czyjegośc all in'a pre flop ?? :?

    Soprano

  6. Soprano, twoje dwa powyższe posty opisują sprzeczność z którą nie potrafię sobie poradzić - z jednej strony, jest powszechnie wiadome, że na SB nie potrafią grać, z drugiej zaś, można przegrać mnóstwo kasy w kilku absurdalnych rozdaniach...

    Hmm, chyba niczego odkrywczego nie napisałem ale może ktoś mi powie 'jak złamać SB' :wink:

    pzdr.
    Chris
    paradisemillion.poker24.pl
    PS. Soprano, Blacha - jak znajdujecie mój nowy avatar ? 8)

  7. #47
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Raz kocham tych graczy a raz nienawidze, tak jak np teraz. Prawie final table. Mam KK. Gosc raise do 4800, ja all ina za ponad 20,000 (mialem KK). On call. Zgadnijcie co mial. 9 6 offsuit :shock: Oczywiscie na flopie: 4 6 6. Dzieki gg Po raz kolejny ponad 2 godziny grania dla zwrotu wpisowego z niewielką nawiązką :?

  8. #48
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Nie od dziś wiadomo, że 96 off to jedne z najlepszych kart na allina

  9. #49
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    kraków
    Posty
    112
    [quote="zdzisio"]Raz kocham tych graczy a raz nienawidze, tak jak np teraz. Prawie final table. Mam KK. Gosc raise do 4800, ja all ina za ponad 20,000 (mialem KK). On call. Zgadnijcie co mial. 9 6 offsuit :shock: Oczywiscie na flopie: 4 6 6. Dzieki gg

    Zdzisio, jak możesz ich nienawidzieć za taką grę? :shock:
    Ich trzeba kochać
    Chyba sie zgodzisz ze mną że w dłuższym terminie to dla nas dobrze że grają z takimi kartami. A to że raz na jakiś czas coś na nie złapią to trudno - statystyka jest po naszej stronie

    Pozdrawiam i życzę cierpliwości
    krawiec

  10. Witam,

    Panowie dziękuję za sugestie, postaramy się wprowadzać zmiany, tak aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

    Korzystając z okazji chciałbym prosić, aby piętnowali Państwo próby jakichkolwiek oszustw lub nadużyć ze strony polskich graczy.

    Sportingbet Polska stara się wprowadzić w swoim Poker Roomie nową jakość dla graczy z Polski, mamy naprawdę bardzo ambitne cele na najbliższe kilka miesięcy. Wprowadzamy i będziemy wprowadzać turnieje/promocje jakich nikt do tej pory nie oferował graczom z Polski, będą kolejne nowości i ciekawe promocje dla polskich graczy. Przy założeniu rosnącego zainteresowania pokerem online, mamy ambicje wyłonienia w ciągu 6-12 miesięcy najlepszy polskich graczy i inwestowania w rozwój ich pokerowych umiejętności, ale...

    Pod jednym tylko warunkiem, że do polskich graczy nie przylgnie etykietka oszustów, z którymi nikt nie chce siadać do stolika. Docierają do nas bardzo niepokojące sygnały o wzrastającej liczbie dokonywanych oszustw przez polskich graczy. O szczegółach nie będę się rozpisywał, ale jest to niepokojące i przykre zjawisko.

    Dlatego jeszcze raz zwracam się z prośbą do Państwa jako członków największego i bardzo wiarygodnego forum pokerzysta.pl o eliminowanie takich zjawisk w zarodku i stosowanie zerowego przyzwolenia na oszustwa.

    Pozdrawiam Robert
    Sportingbet Polska Poker Room