Strona 4 z 246 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 2452
  1. Ja jeszcze raz proszę wszystkich o dokładne sprawdzenie, czy Państwa nickname znajduje się na powyższej liście. Czasem z bardzo różnych powodów, system kwalifikował polskich graczy jako graczy, anglojęzycznej strony .com

    Każdy, kto wyrazi takie życzenie, będzie mógł otworzyć nowe konto w Sportingbet Polska Poker Room. Wystarczy wysłać e-mail pod poland@sportingbet.com, sprawa zostanie wyjaśniona i rozwiązana zgodnie z wolą gracza.

  2. #32
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Nowy $acz
    Posty
    133
    Kurcze ładna jazda Wychodzi na to, że nawet nie jestem zarejestrowany (dominRNS). W związku z powyższym mam pytanie dlaczego widze turnieje dla Polaków i mogę w nich brać udział skoro system ma mnie za obcokrajowca . Nic wysyłam maila do supportu w celu wyjaśnienia sprawy

  3. #33
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Turnieje tylko dla Polaków widzisz bo sciagnałeś oprogramowanie z polskiej wersji sportingbeta

  4. Niekiedy sytuacje są nieco bardziej skomplikowane. Z pewnością jednak pracownicy Sportingbet Polska postarają się rozwiązać każdy problem, tak żeby każdy, kto wyrazi taką wolę, mógł otworzyć konto w polskojęzycznej wersji i korzystać z promocji, które oferujemy polskim graczom np. nowa promocja miesięczna oparta na rake back.

    Podsumowując, sprawa jest oczywista i zrozumiała dla Sportingbet Polska, Polscy klienci zawsze będą najważniejsi.

    Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za okazane nam zaufanie

    Robert
    Sportingbet Polska Poker Room

  5. W związku z zakończeniem rozgrywek Ligi Heads up zaproponowałem Marcinowi zorganizowanie kolejnego turnieju z nagrodami dla uczestników forum pokerzysta.pl

    Puchar Lata

    Wpisowe - do ustalenia
    Okres - 2 miesiące, raz/dwa razy w tygodniu turniej
    Formuła - zbliżona do Pucharu Kirka, 10 pierwszym punktowanych miejsc, punkty się sumują
    Kwestie techniczne- Turnieje byłyby widoczne tylko dla Polaków, w przypadku, gdyby punktowane miejsce zajął gracz nie z forum pokerzysta.pl jego wynik nie będzie brany pod uwagę.
    Nagrody w zależności od zainteresowania, postaram się, aby pula nagród była wyższa niż w przypadku Ligi Heads Up

    Pozdrawiam, proszę o opinie i uwagi
    Robert

  6. Od 1 lipca, czyli od jutra zaczyna obowiązywać nowa promocja miesięczna oparta na rake back. Poniżej wklejam warunki w celu rozwiania wszelkich wątpliwości

    Bonus miesięczny

    Z dniem 1 lipca 2005 roku, wychodząc naprzeciw prośbom i oczekiwaniom naszych klientów, wprowadzamy nowe, atrakcyjniejsze zasady przyznawania bonusa miesięcznego w Sportingbet Polska Poker Rooom.


    Wkład do prowizji (rake contribution) Bonus miesięczny
    100-200$ 10$
    201-300$ 20$
    301-400$ 30$
    401-500$ 40$
    501-1000$ 75$
    1001-2000$ 150$
    2001-4000$ 400$
    4001-5000$ 1000$
    5000$ i więcej 30%


    Celem otrzymania bonusa miesięcznego należy:

    1) W dniach 1-5, kolejnego miesiąca (przykładowo celem otrzymania bonusa za lipiec w dniach 1-5 sierpnia), przesłać e-mail pod poland@sportingbet.com, który będzie zawierał: Imię nazwisko, ID gracza w Sportingbet Polska oraz pokerowy nickname. W tytule e-maila prosimy umieścić wyrażenie - "bonus miesięczny".

    2)Bonus miesięczny w oparciu o powyższe kryteria zostanie przyznany do 10 dnia kolejnego miesiąca, przykładowo za miesiąc lipiec do 10 dnia sierpnia.

    Oferta ta skierowana jest tylko i wyłącznie do klientów Sportingbet Polska Poker Room.
    Pozostałem promocje bez zmian, w ofercie
    3 x 50$ (z przeznaczeniem na wpisowe) za największą liczbę raked hands
    25$ refer a friend

    Mam nadzieję, że wkrótce po ustaleniu szczegółów z Marcinem kolejny turniej tylko dla użytkowników forum pokerzysta.pl

  7. #37
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Łomża
    Posty
    263
    Hi, czy mozna na SB opisywac graczy? bo ja jak dotad niewidzialem tej opcji

  8. #38
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    7
    Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy żeby otrzymać bonus 100$ muszę wpłacić 100$ i ugrać iles tam rąk, czy obojętnie ile wpłacę (np. 50$) zalicząjąc odpowiednią ilosć raked hands otrzymam bonusa ??

  9. #39
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    wplacisz 50$ dostaniesz 50$

  10. #40
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    3miasto
    Posty
    174
    a co to za promocja szajbus?? :shock: i co pozniej 100 reake hands na stoliq 1/2 $ zeby moc wyplacic te 50$??