Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 86
  1. #71
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Poznań / Strzelno
    Posty
    126
    ja tez sie pojawie juz dawno mnie przy stoliku nie bylo....

  2. #72
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    487
    Wrona puchar za mastersa letniego do odebrania w Hattricku!!!

  3. #73
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Cytat Zamieszczone przez guga44 Zobacz posta
    Klasyfikacja koncowa Mistrzostw Wielkopolski:
    1. Roosi44
    2. Wrona
    3. Sinobrody
    4. Skradacz
    5. Goorka
    6. Ace
    7. Musicman
    8. Teki
    9. Ja
    ......
    siemka all
    dzieki wszystkim za gre grało sie super przez cały cykl. Cieszy mnie 2 miejsce tuż za autorem wielu znakomitych ksiazek (m.in. "Czas shortstacka" czy "Całe życie na shortstacku"-ulubiona lektura zwyciezcy SS Ratajka) moim sensei Rossim

    ps Czy moge odebrac bransoletke razem z pucharem

  4. #74
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    200
    przepraszam bardzo ale pomysl " cale zycie na shortstaku " to moj pomysl i bez plagiatu mi tu ! hehe
    bestseller Rossiego to " Siła shortstaka" czy jakos tak, dawno tego nie czytalem wiec nie pamietam pozdro

  5. #75
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    200
    trzewba walczyc o swoje no nie
    - 10 k i 25 min blindy tez jestem za

  6. #76
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    600
    "Potega szortstaka" :P ... czyli jeszcze sie nie zaczely Mistrzostwa, a juz sie skonczyly?? ... mozesz mnie zapisac Roosi ... pozdro

  7. #77
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    487
    Fragment książki "potęga Szortstacka" rozdział Na Ratajach!!!

    Historia , którą wam dzisiaj opowiem wydarzyła się stosunkowo niedawno. Bohaterem tego niesamowitego wydarzenia został niejaki Beton, wielki murarz albo jak go inaczej nazywają Podajcegła wielkopolskiego świadka pokerowego. Atlas Ratajski to imię i nazwisko jest bardzo znane.
    Dzień zaczął się zupełnie normalnie tylko on nie był już od rana tym samym człowiekiem. Pierwsza zobaczyła go mama i w tym samym momencie pomyślała, że wczorajszej nocy musiało wydarzyć sie coś ekscytującego. Murku, mój synku - powiedziała, dlaczego cały drżysz?. On nie mogąc wypowiedzieć jednego słowa wskazał tylko na okno wychodzące na Stare Miasto w Poznaniu szukając gdzieś wskazującym palcem pubu Hattrick. Nie zorientowała się o co chodzi ponieważ palec trząsł się jak galareta i wskazywał różne miejsca. Poznałeś nową dziewczynę na mieście? z twarzy Wielkiego murarza wyczytała, że nie o to chodzi. W czym sęk pomyślała i nagle oświecenie przecież ty wczoraj byłeś na turnieju, Wygrałeś turniej Atlas? - zapytała. Wtedy Murek pękł rozpłakał się jak dziecko, przytulił sie do piersi mamy i po chwili dumnie powiedział. Nie mamusiu nie wygrałem ale zamurowałem i byłem w kasie!!!!!

  8. #78
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975

    sweeeeeeeeeet...
    masz talent! dawaj następne rozdziały

  9. #79
    HAHAHA ale po bandzie Atlas Ratajski rox

  10. #80
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    86
    Mam pytanie do tych co czytali już „Potęgę szortstaka”: czy Atlas Ratajski wymurował jakąś bransoletkę w Mistrzostwach Wielkopolski i ile razy był w kasie?!