Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 86
  1. #61
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Tak wlasnie patrze na punktacje Rataja za turnieje i to, ze wygral lige w tym momencie nie podoba mi sie :/ Nie zebym mial cos do Rataja, bo lubie lobuza ale do tego, ze miejsca przez niego zajete sa srednie a wygral... czyli cos nie gra. Chociaz jak sie zastanowie dluzej... to praktycznie cala czolowka wlasnie miala podobny schemat... wiec wychodzi na to, ze to nie wina punktow a po prostu tego ze byl to wyrownany sezon, right ? i nikt nie odskoczyl na tyle, aby bylo to widoczne, good thinking or not ?

    Pozdr
    Reb
    Ostatnio edytowane przez Rebel ; 10-12-2007 o 15:03

  2. #62
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    600
    No wlasnie mi sie wydaje podobnie jak Wronie - zreszta mnie ciezko sie gra na smallu , bo zarzadanie zetonami jest duzo gorsze - wezmy pod uwage stacki 5k , podbicie do 250 przy blindach 25/50 , dwa calle - pula 800 - kolejne podbicie - u mnie pot , czyli 700 - 800 , jeden call - przypuscmy , ze ktos wydrawuje i nie moge sprawdzic - wydalem 1/5 stacka na 1 gre , jesli bede nadal betowal , to musze juz walnac polowe stacka , co dla mnie jest rownoznaczne z all inem na riverze (chyba , ze jest to jakas masakryczna karta) , wiec taka gra faworyzuje grajacych ostroznie - czyli murkow - jesli staram sie grac laga , albo czasem cos ukrasc to nie mam opcji jesli mam na stole 1-2 calling station ... wole 10k i nie dlatego , ze latwiej sie gra , ale dlatego , ze jednak odebrac zetony trzeba konsekwentnie , a nie w jednym all inie ... tam jednak ludzie wiecej mysla , kiedy w puli maja 2k , a pozostalo im np.8k , a nie jak w smallu drugie tyle - czesto tez drawerzy sprawdzaja , bo maja juz malo zetonow , a gdyby mieli 4x wiecej w stacku niz w puli , to moze by zaczeli myslec ... ja jestem 2 rekoma i 2 nogami za 10k i 25 minut ... murarze nie sa mi straszni , bo to ONI musza trafic , a zdolny gracz uniknie ich monsterow , a w dodatku ukradnie im duuuzo wiecej w blindach ... co bylo widac zreszta na mastersie ... Rataj zdobyl 2gie miejsce dobra gra , ale z przebiegu rozgrywki powinien byc 4ty (Lect stealem chcial mu zabrac BB, ale nadzial sie na QQ i double upnal Rataja) ... Ale to tylko IMHO .. pozdro

  3. #63
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Jacek ma racje a reszta blefuje!

  4. #64
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Ace ma rację !!!!

  5. #65
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    487
    Ale wszystkie posty uważnie czytam Wrona!!!
    W czwartek na mastersie high po rozmowach osobistych z kilkoma graczami podejmę decyzję ostateczną co do długości blindów, początkowego stacka oraz godziny rozpoczęcia turniejów.
    Jeżeli chodzi o regulamin to będzie obowiązywał ten ze small stakes.
    WPISOWE ZOSTAŁO PODNIESIONE DO 60ZŁ!!!!!
    Pozdrawiam!!!

  6. #66
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    203
    Jak do 60 złotych - to ja nie będę chodził, bez przesady

  7. #67
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Qft ;P
    Ostatnio edytowane przez Wrona ; 11-12-2007 o 17:41

  8. #68
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Jacku na WLP też będę Cie oszukiwał

  9. #69
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    65
    Witam,

    stack początkowy 10k - ok
    blindy 25 minut - ok

    pozdr

  10. #70
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    16
    Witam,
    To moj pierwszy post na tym forum, ale widze ze dobrze trafilem bo chetnie cos zagram live w Poznaniu. Na pierwszy turniej sie pisze a pozniej zobacze jak bede wygladal z czasem.