Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 86
  1. #21
    Ja tez tej tez

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    200
    jak juz zmienic to blindy wydluzyc choc 5 minut (zawsze bede za tym by blindy byly dluzsze )
    w koncu to maja byc mistrzostwa
    a im dluzzsze blindy tym lepsza gra przynajmniej ja tak uwazam a w koncu czwartki to dobre dni zeby troche dluzej posiedziec

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Ja tam tez oczywiscie zawsze jestem za zwiekszeniem choc troche stacka lub przedluzeniem blindow..
    No ale pewnie znow marudzenie bedzie ze dlugo ze cos itd.. A Michał to juz w ogole by nas powystrzelał chyba

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Dobra opcja faktycznie byloby wydluzenie blindow o 5 minut lub tez po prostu przyjecie struktury z High Stakes, gdzie turniej 12 graczy przy grze tight trwal okolo ok 5h. Tutaj mysle przy ~20 osobach gra nie potrwalaby dluzej niz 6-8h. Rowniez jesli ma to byc liga/mistrzostwa o odpowiedniej randze, na pewno wiecej "grania" bedzie przy stacku 10 tys, i wieksze znaczenie beda mialy umiejetnosci a nie szczescie jak w przypadku struktury ze Smalla.

    Pozdrawiam
    Reb

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    203
    Też bardzo chętnie będę się pojawiać - zobaczymy jak to wypali ale jeśli będą 2-3 stoły to będę

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    spoko Baarti, dla Ciebie zagramy nawet stoly 4-osobowe

    ja takze zglaszam wstepna chec uczestnictwa

    pozdrawiam

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Prosze zapisać mnie na wszystkie turnieje

    Jestem za podniesieniem wpisowego do 60zł

    blindy 30min były by ok

    Pozdrawiam wszystkie

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    201
    bede na pewno na pierwszym turnieju a potem jak juz wroce ze szwajcu tez bede chodzil..

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    mnie ogolnie wszystko jedno moze zostac stara struktura mozemy cos zwiekszyc jak juz to 10k i 20-25min ( w 7 czy 8 bym sie nie bawił niech to wyglada profesjonalnie 5 albo 10k)
    Moze pomyslimy nad wczsniejsza godzina? 19 rozpoczecie? trzeba by sprawdzic ilu osoba na prawde nie pasowaloby wczensiej zaczynac bo jak pisal Rebel to te 8h trzeba liczyc jak nie 9 a to 4-5 rano.
    Choc z Hattricka mam blisko do pracy:P
    Ostatnio edytowane przez Wrona ; 06-12-2007 o 16:33

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    To rowniez bylby dobry pomysl, aby zaczynac o godzine wczesniej, z pracy i tak kazdy da rade wrocic

    Pozdr
    Reb