Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    no przecież napisałem
    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    omaha hi

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Jeżeli nie uznamy AA23ds w Hi/Low za karte porównywalną do holdemowych AA to jaką karte uznać za odpowiednią?

    __
    TT

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Nie istnieje porownywalny uklad z holdemowym AA, moge przyjac o to zakladzik
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 29-11-2007 o 08:59 Powód: usunięty zbędny cytat

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Zależy co weźmiemy za skale porównywania? Jeśli % przewagi nad innym układem to nie istnieje, ale jeśli np. to z jaką ręką przesuwasz wszystkie żetony bez zastanowienia na środek stołu to AA23ds w Hi/Lo będzię dobrym przykładem ...

    __
    TT

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Moj kolega PawelSC, bez zastanowienia przesuwa wszystkie zetony z 72...:P
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 29-11-2007 o 13:15 Powód: usunięty zbędny cytat

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    a jego kolega wiru sprawdza z j3s

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez ownerek Zobacz posta

    Gosc jest przedemna, wiem ze ma AA, wystarczy ze trafie 2 pary i mam juz dosc duza przewage. Przy czym wiekoszosc graczy nie odpuszcza AA do konca...
    Inna sprawa, gosc ma AA wchodzi flop 456, 667 itd. nawet jezeli nie trafimy, to mozna tu pokusic sie o skuteczny blefik.

    No coż próbując wypchnac z rozdania AA nawet w omahe mozna stracic nie jeden buyin

    To jest nielogiczne to tak jakbys doradzal bluffowac calling station

    Zeby wypchnac Asy trzeba wiedziec ze gracz je spasuje no i ze nie bedzie na tyle dobry by przejrzec nasz zamiar ;P

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    A ich wspolny kolega Zibi opowiada im wtedy historyjke o farmerze!!

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    328
    aj tam Kamyk ty tam od razu czarny scenariusz, tak jak ty byś nigdy do gutshotów nie zbierał, pewnie że w ciemno blefuje gościa bo wiem że ma AAxx tudzież AKKQ

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    328
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    No coż próbując wypchnac z rozdania AA nawet w omahe mozna stracic nie jeden buyin

    To jest nielogiczne to tak jakbys doradzal bluffowac calling station

    Zeby wypchnac Asy trzeba wiedziec ze gracz je spasuje no i ze nie bedzie na tyle dobry by przejrzec nasz zamiar ;P
    Nie wiem jak tam wy ale ja na 5/5 jak mam bet 120 i robie raise pot do 480 w takiej sytuacji to 95/100 pasuja te asy, więc zagranie na pewno Ev+