Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Damian_2007 Zobacz posta
    jak macie zamiar zdobyc kilku uzytkownikow to albo troche kultury albo dystansu


    buahaha a kogo to obchodzi ? Narazie wychodzi tak ze im wiecej uzytkownikow jest tym wiecej debili sie pojawia

    A co do kultury to nie kazdy potrafi byc tak kulturalny w swoich postach jak Ty

    Widac ze potrafisz pisac z polotem i do prostaka jest Ci bardzo daleko

    Szkoda ze forum straci takiego uzytwkonika

  2. #22
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    lol bo coraz wiecej tych wielopoziomowych watkow (ja wiem, nie wiem czy wszyscy inni wiedza, za to on chyba nie wie ze my wiemy, albo wie ze niektorzy wiedza a niektorzy nie, tyle ze ci ktorzy wiedza bawia sie dalej, a on szuka coraz to nowych argumentow vide Globus dla tych ktorzy nie wiedza i nie wiedza ze reszta wie )

  3. #23
    Hedge cos przyszarzowales ale niech bedzie, ze sie z Toba zgadzam

  4. #24
    sebkrol18 nie placz jeszcze jest jego wirtualny przyjaciel vel Globus zobaczymy czym on sie wykaze

  5. #25
    GuestJ Guest
    Fajnie wam się tu gada widzę. Ludzie którzy mi cisną od kretyna zamiast skasować głupi wątek i rozdać bana, postanowili pobawić się w jazdy po rodzinie i ogólnie wyjatkowo błyskotliwe komentarze.
    Wspaniale, zazdroszczę.

  6. #26
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    Przeczytałem wszystkie trzy strony i stwierdzam,że po jakiego .... to czytałem

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    loda to ty robisz swemu ojcu. ale nie bede znizał sie do twojego poziomu bo nie warto.
    Akurat juz dawno sie znizyles i to sporo ponizej przecietnego poziomu tego forum
    i jak to mowilem oddalbym dzis jessice bo dokonalem wplaty na swoje konto i uzupelnilem netellera !
    To strasznie szybko ci poszla ta wplata kasy na konto bankowe i przelew na netellera skoro w ciagu jednego dnia gotowka czekala juz na ciebie na netellerowym koncie. Widocznie musisz miec naprawde niezle wzgledy bo mi zazwyczaj trwalo to wszystko troche dluzej.

    Co do zdobywania nowych uzytkownikow to sebkrol18 wrecz idealnie wyrazil moje zdanie na ten temat, a post globusa o waszej wymianie to juz calkiem pozostawie bez komentarza. Musisz byc naprawde mega prostakiem zeby miec nadzieje ze taki post nikomu nieznanego uzytkownika poprawi twoja wiarygodnosc i potwierdzi twoja wersje. Naprawde mysle, ze wybrales bardzo nieodpowiednie forum na wciskanie takich kitow

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Australia/Polska
    Posty
    26
    OMG, ale narobilam wczoraj
    Wszystko zaczęlo się od tego, że wrócilam z milego spotkania z koleżankami %%%.
    I pod wplywem niecodziennej aktywności humoru postanowilam pociągnąć rozmowę która wydala mi się podejrzana.
    Przepraszam za zaśmiecanie forum.

    Do Damiana -> Czemu się tak boisz o swój dowód?
    Jeśli śledzileś wątek w którym opisalam rozmowę z tobą powinieneś zauważyć, że ukrylam nawet twój adres e-mail. Dowód też nie jest mi do niczego przydatny ( i podejrzewam, że nie jest twój jak sugerowalo kilku użytkowników ).
    Nawet gdyby byl twój to i tak nikt by go nie zobaczyl, bo znam prawo.

    A co do wątku o pozytywnym komentarzu za wymiane pozostawie bez komentarza

    Pozdrawiam
    Jessica

    P.S. Przepraszam za brak litery "Ł" , ale niewiem co się stalo i tylko wielka litera dziala a mala nie. Mial ktoś taki przypadek?

  9. #29
    Nie mam już ochoty pisać na ten temat. Nie boję się o dowód, tylko za daleko poszłaś z rozmową. Dla mnie ten cały temat powinien zostać zamknięty. Bo jazda wyszła niemiłosierna i całkiem niepotrzebnie. Jessica nie mam do Ciebie pretensji o to ze okazywałas mój dowód czy tym podobne, ale byłem w takiej sytuacji ze na Twoje igraszki dziewczęce poszedłem ! I uwierzyłem. Natomiast co do pieniędzy dziś rano wpłaciłem sobie na moje konto w WBK i odrazu kasa na koncie. A na netellera wpłaciłem swoja karta takze nie pisz głupot i nie dochodz do czego nie dasz rady. A więc ja zamykam temat. Załatwiłem to co miałem do zrobienia i jest dobrze. A to, że tak pisze w tym temacie > to z nerwów kilka osób chroni forum przed oszustami tylko, że zwraca się do niewłaściwych ludzi.

  10. #30
    Cytat Zamieszczone przez ArkadiuZz Zobacz posta
    A jak mają przewagę liczebną to co?
    Gang Bang ?
    hahahahahahahaha