Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46
  1. #11
    "i paluj sie koles bo grasz kozaka a tak naprawde to bys kwiczal przy mnie. przez neta nie musisz pokazywac jaki z ciebie kozak >" to ja mam propozycje, bo dziecku chyba nadmiar cukru do lba uderzyl, zwracam sie tu glownie do krajan z Pruszkowa, chlopaki to co jak za starych dobrych czasow,bierzemy kozaka w betonowe buty i do rzeki? kurwa ludzie rece opadaja... Damian_2007 ogranicz cukierki i batoniki bo to cie wykonczy, a przepychac sie jak dziecko o tym ktos jest wiekszy jak mowisz kozak nie radze, bo pamietaj ze zawsze znajdzie sie ktos kto ci da klapsa albo zworci sie do twojego tatusia zeby ci odcial neostrade. pierdolone dzieci neo.


    edit: dobra koniec z karmieniem trolla. poza tym nadmiar smiechu powoduje u mnie problemy
    Ostatnio edytowane przez wojtekor ; 26-11-2007 o 17:30

  2. #12
    Słuchaj zadnej pruszkow tylko ci pokazuje wcale wielki nie jestem i ja nie gram huj wie kogo. Tylko ty pokazujesz swoje " JA " na forum i nalepsze ze do dupy Ci to wychodzi wiesz ? jak macie zamiar zdobyc kilku uzytkownikow to albo troche kultury albo dystansu ! wtedy bedzie dobrze. I nikt nie bedzie miał wontow a co co cukiereczkow udalo Ci sie to. No coz czasem trzeba pobyc i Neo > jest oszczedna i bez limitu dlatego ja mam 2 MbIt/s nie nazekam...ale Ty miales problem z neo wiec sie nie udzielaj....! Pzdr

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Cytat Zamieszczone przez Damian_2007 Zobacz posta
    zmasakrowal bym tak samo jemu jak tobie twarz domysl sie pustaku co mam na mysli jak ogladasz sie za gejami nie staraj sie powoli o tym mowic...... pamietaj ze ja ich nie cierpie i tępie każdego którego spotkam ...
    A jak mają przewagę liczebną to co?
    Gang Bang ?

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    W tym wątku jeszcze tylko brakuje Jacka Danielsa

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    to wtedy pewno płaci żeby nie musiał robić tego blowjob o którym tam ktoś wczesniej pisał... no a jak nie ma nic no to później usta pełne dzieci...

    że nikt Cie jeszcze nie zbanował to aż dziwne.

    Najbardziej mnie śmieszą ludzie, którzy są nowi w jakiejś społeczności (jak forum) i dadzą dupy na początku i później w to brną kończy się, że ktoś krzyczy "do chuja z takim forum" itd... no chyba, że jest anaflabetą to wtedy " do huja" po czym cały czas siedzi na forum

    jak przychodzisz na imprezke gdzie nikogo nie znasz to też kurwami sypiesz bo ktoś Cie złapał na kłamstwie ?? tam pewno nie bo by paru Ci w mache przyłożyło i by się skończyło.

  6. #16
    Jack jest na terminatorze ale wroci w nocy

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    mi kolo tak pocisnal na gg ze nie pojechalem na terminatora w obawie ze bedzie czekal na mnie na schodach lub w windzie, zastanawiam sie nad gra w necie, zeby tylko nie spotkac Damianka ;(

  8. #18
    prawiczek ja proponuje od razu popros Jacka zeby Cie ochranial 24h na dobe. Ja tam z niecierpliwoscia czekam az on tu wpadnie w nocy i to zobaczy

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    nie karmcie trolla, taki byl fajny watek, gdzie ma teraz najdzel wrocic i opowiedziec jak sie skonczyla sytuacja?

  10. #20
    Hedge to nie ten watek