Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. 150% Reload Bonus aż do $300


    Boże Narodzenie zawita do nas wcześniej w tym roku! Wpłać pieniądze na swoje konto pokerowe w Betssonie, a w prezencie dostaniesz bonus 150% aż do $300!
    Krótko mówiąc, wpłacasz $200 i otrzymujesz bonus w wysokości $300.


    Wszystko co musisz zrobić to transfer pieniędzy z konta głównego na pokerowe i Twój bonus wystartuje automatycznie.

    Aby wyrobić bonus, musisz zebrać 10 Punktów Gracza na każdego bonusowego dolara a masz na to aż 60 dni.


    Reload bonus dostępny będzie przez ograniczony czas więc wykorzystaj go tak szybko jak tylko to możliwe !!


    Wpłać pieniądze i odbierz swój bonus juz teraz.

  2. #2
    GuestJ Guest
    Powoli ale ważne źe do przodu.Co oznacza "ograniczony czas"?Do kiedy to trwa?

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    113
    nothing special 10pp/1$

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Witam, czy aby aktywowac bonus mam dokonac wplaty np z mojego banku czy wystarczy jak przeleje pieniadze z konta pokerowego na podstawowe i spowrotem na pokerowe? Nie chcialbym tutaj dzialac jakos niezgodnie z regulaminem dlatego pytam Pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    Mam juz konto na betssonie. Wiele razy juz tam wplacalem i wyplacalem stamtad pieniadze. Czy jesli teraz wplace te 200$ to bede mogl skorzystac z tej oferty? Sama sie ona uaktywnia czy trzeba jakis kod gdzies wpisac?
    Ostatnio edytowane przez Betsson Polska ; 26-11-2007 o 22:21

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    dokladnie

    nawet promocja 1000000% do 1.000.000$ bylaby kiepska przy 10pp/1$ ale coz...

  7. #7
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    Aha i jeszcze jedno. Jesli mam na betssonie RB staly, to czy moge te promocje laczyc z RB?

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    electer kiepska nie kiepska nie bede sie klocil, ja sie ciesze ze wogole cos takiego sie pojawilo i chetnie skorzystam z tej oferty. Betsson Polska - fajnie ze rusza cos w tym Betssonowym pokerze, oby tak dalej Pozdrawiam

  9. Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    Witam, czy aby aktywowac bonus mam dokonac wplaty np z mojego banku czy wystarczy jak przeleje pieniadze z konta pokerowego na podstawowe i spowrotem na pokerowe? Nie chcialbym tutaj dzialac jakos niezgodnie z regulaminem dlatego pytam Pozdrawiam
    Szczerze mówiąc nie wiem - bonus automatycznie uaktywnia się przy przelaniu pięniedzy z konta głównego na pokerowe.
    Na pewno nic się nie stanie jeśli spróbujesz swojego "sposobu" - najwyżej, jeśli bonus sie nie odpali, zrobisz "prawdziwy" depozyt...

    pzdr\
    M.

  10. Cytat Zamieszczone przez ZAPOLEK Zobacz posta
    Mam juz konto na betssonie. Wiele razy juz tam wplacalem i wyplacalem stamtad pieniadze. Czy jesli teraz wplace te 200$ to bede mogl skorzystac z tej oferty? Sama sie ona uaktywnia czy trzeba jakis kod gdzies wpisac?
    Mozesz skorzystac z promocji.
    Nie musisz wpisywać kodu - bonus uruchomi się automatycznie przy przelaniu pięniedzy z konta głównego na pokerowe.

    pzdr
    M.