Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. Cytat Zamieszczone przez ZAPOLEK Zobacz posta
    Aha i jeszcze jedno. Jesli mam na betssonie RB staly, to czy moge te promocje laczyc z RB?
    Przy obliczaniu Rakebacku od wyrobionego rake'u odlicza się wszystkie wyrobione bonusy więc można te promocje łączyć.
    Wyrobiony rake będzie pomniejszony o bonus i dopiero od tej kwoty obliczony zostanie rakeback.

    pzdr
    M.

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez ZAPOLEK Zobacz posta
    Aha i jeszcze jedno. Jesli mam na betssonie RB staly, to czy moge te promocje laczyc z RB?
    RB w ongame? Jak to zrobić? Jakiej wysokości RB?


    pozdr

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    kraks fajnie, że się cieszysz ale...

    w innych roomach w tej samej sieci (czyli siedzisz na dokładnie tych samych stolikach z tymi samymi ludźmi) masz bonsy x7 ogólnie dostępne bez ograniczeń

    na tower nawet od deposytu masz bonus 200$ x5pkt i automatycznie dodaje ci sie drugi 200$ za 7pkt:
    - czyli zrobisz 2400 pkt i dostaniesz 400$
    - a tutaj zrobisz 2000pkt i dostaniesz 200$

    no więc bez wielkiej filozofii z podstawami matematyki widać co się opłaca

    PS - na dodatek na innych softach Ongame za zgromadzone pkt (które nie przepadają) będziesz mógł sobie kupować kolejne bonusy do wyrobienia i tak w kółko

    pzdr

  4. #14
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    Betsson napisales ze: "wyrobiony rake zostanie pomniejszony o bonus" czyli tak zawana chujnia. Spytam bardziej prostacko. Czy ugrywajac 1000 pkt dostane 100$ z bonusa i dodatkowo to co mi sie nalezy z rakebacka zalozmy ze okolo 70-100$??

  5. #15
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Nie

  6. #16
    Cos krotkie te swieta w Betssonie Dzis juz nie widze tego bonusa, a wlasnie mialem dokonac wplaty

  7. witam,
    Wszystko co dobre szybko się konczy - jeśli nie widzisz Reload Bonusa w Bonusach Dostępnych to znaczy ze już go nie ma ....

    pzdr


    M.

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    witam,
    Wszystko co dobre szybko się konczy

    M.
    To lekka kpina...
    26 po południu zamieściłeś info o reload bonusie a juz 30 nie był dostępny
    A o warunkach tego bonusa napisano powyżej
    Ogólnie rzecz biorąc PARODIA

    zacznijcie dbać o swoich graczy

    pozdrawiam

  9. #19
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    witam,
    Wszystko co dobre szybko się konczy - jeśli nie widzisz Reload Bonusa w Bonusach Dostępnych to znaczy ze już go nie ma ....
    M.

    Domyslilem sie sam, ze skoro go nie widze to go nie ma
    A ze jestem niedzielnym graczem to kaske wplacilem gdzie indziej. Pozdrawiam,
    Artur

  10. #20
    Ręce opadają.