Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Anime

  1. #1
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Są tu jacyś fani anime? Właśnie męczę Death Note i jest zajebisty, równolegle oglądam TengenToppaGarrenLagan, też zabawne, zamierzam jeszcze wrzucić na tepetę evangeliona z zakończeniem i ergo proxy, ghost hunta, hajime no ippo... macie jakieś inne ulubione?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Nie ogladalem Anime juz od jakiegos czasu, ale GTO i Berserk ownz all ;p

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    11
    Ostatnio obejrzałem Fate\stay night, które bardzo mi się spodobało, oraz Macross'a Zero. Do całej serii Macrossa mam sentyment. Z innej beczki to może Welcome to NHK. Warty polecenia jest jak najbardziej Trigun *_*, oraz Gantz (ale tylko manga). Z romansideł to I'S oraz Ichigo 100% (czytałem tylko mangę). Wiem, wiem nie jestem na bierząco, ale cóż począć...

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    A no Trigun tez ownuje ;d

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez joey Zobacz posta
    Warty polecenia jest (cut) oraz Gantz (ale tylko manga)
    Gantz też jest u mnie na celowniku, czemu polecasz tylko mange?

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    11
    Anime opisuje tylko pierwsze chyba 13 tomów mangi, która zresztą po dziś dzień wychodzi co dwa tygodnie jeden rozdział... Zgodność z mangą jest gdzieś do 18-20 odcinka, do polowania w buddyjskiej świątyni, a póżniej robi się straszna kicha. Reżyser postanawia zająć miejsce autora i kończy historię na swój sposób i ostatnie odcinki odbiegają klimatem od poprzednich... Całość da się obejrzeć ale to nie to co manga ^^

    A propo innych tytułów to nie zapominajmy o Cowboyu Bebopie, Ed rulez ^_^
    Ostatnio edytowane przez joey ; 29-11-2007 o 18:25

  7. #7
    może reaktywuję ten wątek
    zamierzałem taki otworzyć, ale skoro już istnieje to po co zasmiecac forum

    Death Note - całkiem niezły, aczkolwiek twórcy w pewnym miejscu sie zagalopowali i zakończenie zawalili

    Gurren Laggan - ot całkiem sympatyczny, aczkolwiek w kategorii mechaanime szału nie robi. Dużo lepsze imo są Code Geass, Gundam 00, NGE, Rahxephon...

    Co do GTO to się zgodzę, chyba najlepsze komediowe anime jakie widziałem - z podobnych które prawie mu dorównują wymienić jak do tej pory mogę tylko Full Metal Panic Fumoffu

    Z trwajacych serii polecam Full Metal Alchemist (pierwszą wersję 53 odcinkową można sobie darować), Naruto (o ile ktoś lubi takie serie)i jeszcze kilka innych, nie ma co jednak wszystkiego do jednego posta wrzucać

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Ja niedawno skończyłem Ergo Proxy - jak dla mnie wymiata.

    Cowboy Bebop - klasyka.

    Serial Experiments Lain ciekawe też.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    A Tam Anime Dajcie Jakiś Hentai

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Nie jestem na bierzaco , jedyne anime (o ile to anime) to Capitan Tsubasa ,wychowalem sie na tej bajce klimat smieszny ale ile przyjemnosci z ogladania