Strona 44 z 54 PierwszyPierwszy ... 344243444546 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 535

Wątek: PokerTracker 3

  1. #431
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez 5andman Zobacz posta
    Ni z tego ni z owego przesunely mi sie staty wyswietlane w hudzie. Stawialem nowy system wiec i pt3 swiezo zainstalowany. Wgralem poprzednia baze danych i po odpaleniu FullTilta wyswietliły sie staty dla wszystkich graczy (lekko porozrzucane jak to zwykle bywa przy pierwszym uruchomieniu). Poustawialem jak chcialem i zapisalem ustawiania. I tu pojawił sie problem. Drugi stolik i staty są ale przesuniete o np 2 pozycje w prawo. Kolejny i przesuniete o 4. Przed reinstalem systemu wszystko dzialalo jak powinno. Mial ktos podobnie?
    znalazlem

    wystarczy odznaczyc "Auto Center" w ftp

  2. #432
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    130
    Delicious4Me
    >nie, a grasz już na tym nowym sofcie?

    Gram juz na nowym sofcie Titana i z niego pochodza rozdania. Rozdania zagrane na cash tables z przed kilku dni sa w formacie .xml i ma z nimi problem nie tylko moj Poker Tracker 3 demo, ale i (w ogole ich nie otwiera) Popopop Universal Replayer.

    Dzisiaj mialem jakis ogromny update nowego softu Titana i zobacze, czy czasem cos sie nie poprawilo w sygnalizowanym temacie.

  3. #433
    ja jak już gram na iPoker to staram się grać na starym sofcie..

  4. #434
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Po updejcie Titana przestawiły mi sie staty. Bedzie jakiś updejt poker trakera czy to wina mojej konfiguracji? Bo grając HU siedziało sie poziomo teraz sie siedzi pionowo. Staty moge sobie przesunać ale mucked karty pokazuje mi w starym położeniu.

  5. #435
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Cytat Zamieszczone przez danielos_87 Zobacz posta
    Ja już nie wiem co jest:/ Właczam pokera, odpalam PT3 pochodzi chwilę, po czym totalna zawiecha, nic nigdzie się przez jakiś czas nie da zrobić, w manadzerze zadań jeden z plików postgres.exe chodzi ma ponad 90%. Jeśli trzeba przeinstalować bazę PostgreSQL, to prosiłbym o wskazówki jak to zrobić, skad i jaka wersję pobrać, bo jak samemu to wcześniej robiłem to ciagle jakieś błędy mi wyskakiwały :-/
    A czy próbowałeś czy rzeczy związane z DB housekeeping pomagają ??
    Może oprogramowanie AV ?? Czy przy wyłączonym jest to samo (najlepiej wtedy bez połączenia sieciowego)??

  6. #436
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    po co, dlaczego PT3 wyciaga moje HH z omahy ?? Pt2holdem tego nie robil

  7. #437
    czy wy też tak macie, że PT3 ma "brak odpowiedzi" na Viscie? i to po housekeeping..

  8. #438
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    jest taka statystyka, ktora pokazuje jak czesto gracz gra check/fold obojetnie w ktorym momencie rozdania?

  9. #439
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    nikt nie wie, czy nie ma takie staty?
    jest gdzies jakis dobry art w necie jak analizowac przeciwnika?nie podczas gry, tylko majac do dyspozycji wszystkie staty i chcac go "przeswietlic" na wylot?
    a jak Wy analizujecie danych graczy? macie sposoby aby tak rozgryzc schematycznego przeciwnika, aby gra bez wzgledu na swoje karty byla EV+?

  10. #440
    Jak ustawic średnie staty dla całego stolika? Chodzi mi żeby to było VP$IP oraz PFR.