Strona 43 z 54 PierwszyPierwszy ... 33414243444553 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 535

Wątek: PokerTracker 3

  1. #421
    Właśnie to zrobiłem najpierw, ale nic z tego...Jeszcze trochę jak się wnerwię, to wezmę sprzedam to dziadostwo. Teraz bez PT gram i wcale gorzej mi nie idzie... Tyle czasu było OK, (miałem 3.00 build 5.2) zainstalowałem 30.7 i kaplica... Może PostgreSQL też trzeba zaktualizować do najnowszej wersji??

  2. #422
    ja bazy nie aktualizowałem, a PT aktualizuję zawsze jak mi info wyskoczy.,.,

  3. #423
    Dołączył
    Jan 2010
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    13
    czy ktos wie dlaczego mi sie rozjeżdża HUD na p* ?
    mam ustawione ulubione miejsce w P*, ustawiłem to w PT3 i nadal wszystko się rozjeżdża

    co ciekawe na każdym stole inaczej

  4. #424
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    W sposobach płatności mam do wyboru:
    - visa, mastercard itd.
    - paypal
    - moneybookers

    Rozumiem że jeśli mam konto na NETELLERZE i virtual card, to mogę po prostu zapłacić tym pierwszy sposobem?

  5. #425
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    27
    witam
    mam problem z odpaleniem huda poker trackera 3 w pacific poker (najnowsza wersja trial build). ustawilem importowanie rak do poker trackera i z tym nie ma problemu, jednakze podczas grania nie wyswietlaja mi sie zadne statystyki przy graczach... dodam, ze na ONGAME dziala bezproblemowo.

    moze jest w stanie ktos cos doradzic?

  6. #426
    w turniejach mi w ogóle nie wyswietlalo, a w cash staty były źle poustawiane według miejsca i nie dało się tego skorygować.. jeśli chodzi o turnieje to możne przez to, ze miałem ustawiona wersje PL

    zadawałem to pytanie tu, ale bez odp

  7. #427
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Szydłowiec
    Posty
    142
    Witam.
    Mam problem z PT3. Używałem Pt3 wersji trialowej wszystko chodzilo pieknie bylo ok. Po skonczeniu triala wrocielm do wersji Pt2 na jakies czas. Teraz zarejestrowalem PT3 kod rejestracji przyjeto i tu zaczal sie problem z postgresql. wyskakuje mi okno po odpaleniu PT3 postgresql zebym podal jakies haslo. Tylko nie mam pojecia co wpisac.
    Reinstal juz robilem PT3 i nic nie pomoglo to samo non stop.
    Prosze o pomoc.

  8. #428
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    130
    Od kilku dni mam problem z wczytywaniem rozdan z cash tables z Titana(i innych roomow IPoker). Uzywam PT3 demo. Podczas importu rozdan z pliku lub katalogu wyskakuje mi info o masie errorow. Czy moze zmienili cos w sieci IPoker w zapisie tych rozdan w hand history? Czy Wam to chodzi w ostatnich dniach?

  9. #429
    nie, a grasz już na tym nowym sofcie?

  10. #430
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    17
    Ni z tego ni z owego przesunely mi sie staty wyswietlane w hudzie. Stawialem nowy system wiec i pt3 swiezo zainstalowany. Wgralem poprzednia baze danych i po odpaleniu FullTilta wyswietliły sie staty dla wszystkich graczy (lekko porozrzucane jak to zwykle bywa przy pierwszym uruchomieniu). Poustawialem jak chcialem i zapisalem ustawiania. I tu pojawił sie problem. Drugi stolik i staty są ale przesuniete o np 2 pozycje w prawo. Kolejny i przesuniete o 4. Przed reinstalem systemu wszystko dzialalo jak powinno. Mial ktos podobnie?