Strona 45 z 54 PierwszyPierwszy ... 354344454647 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 535

Wątek: PokerTracker 3

  1. #441
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1
    na party mam błąd z przesunięciem statystyk o jedno lub więcej miejsc może ktoś pomóc ? nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić

  2. #442
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    ZIELONA GÓRA
    Posty
    30
    Witam

    Czy ktoś miał problem z importem rąk z iPoker( Titan POker).Ustawiam w PT3 auto import i zaciąga tylko ręce z rozegranych MTT nie sciąga z stołów Sh .Próbowałem róznych ustawień przy wyborze w auto import i nie pomogło.Dodam jeszcze że kiedy próbowałem ustawić manual import to przez PT3 folder z historią jest pusty natomiast jeżeli wejdę w ten folder pozimou paska narzędziowego tą są tam dane z zapisaną sesją.
    Dzięki z pomoc

    pozdr

    Radek

  3. #443
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    8
    chcialbym zmienic dwa detale w hudzie pt3
    pierwszy dotyczy statystyk, w przypadku ich braku hud wyswietla "NA" (not avalibe) mozna to zmienic na cos innego?
    drugi to wyglad muckowanych kart po sd, sa jakies gotowe zestawy z bardziej czytelnym wygladem?

  4. #444
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    5
    Witam wszystkich. Nareszcie działa mi PT 3 bo okazało się, że jednak woli on system win XP od Visty Problem jest tylko jeden pięknie wyświetla statystyki zaraz po właczeniu stołu. Problem w tym, że jakiegokolwiek innego niż ten na którym gram ja. Bang Sunday million FT od razu pięknie pokazuje, jakiś stoli z 90 turbo SnG w którym biore udział, pach i pokazuje. Mojego stołu ja na złość statystyk nie chce wyświetlać. Czy może mi ktoś coś doradzić.

    Pozdrawiam i powodzenia w grze.

  5. #445
    Zmień język w PokerStarsie na angielski, powinno pomóc.

  6. #446
    a jak to jest z wykazem rake. gram na ongame i afi zawsze podaje mi inna ilość rake niż w PT

  7. #447
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    5
    dzięki za odp. Mam ustawiony angielski w PS. Problem w tym ze statystyki wyswietla od razu na innych stolach gdzie ja nie gram, a na moim zanim wyskoczą te prostkąty z danymi musze czekać ponad pol godziny a nawet i dluzej. Wiadomo ze te statystyki najwazniejsze sa pod koniec turnieju przy bubblu i w walce o pierwsze miejsc, ale chcialbym zeby to sie uruchamiało prawidlowo od samego poczatku SnG 's.

    Czy ktos miał lub ma podobny problem?

  8. #448
    nie. dziwna sprawa. zainstaluj jeszcze raz PT, możne w inne miejsce na dysku go wsadź.

  9. #449
    W jakim roomie najłatwiej wyrobić sobie licencję PT? Kończy mi się wersja trial i rozglądam się za taką możliwością. Nie chciałbym się jednak władować do jakiegoś nieciekawego pokerroomu.

  10. #450
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    160
    Przeinstalowalem sobie windowsa , instaluje pt3 , wlaczam i wyskakuje mi taki blad :



    Wtf ?