Strona 25 z 54 PierwszyPierwszy ... 15232425262735 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 535

Wątek: PokerTracker 3

  1. #241
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    lol

    teraz to mi glupio

  2. #242
    Takie pytanie juz na pewno bylo ale troszke zniechceca mnie 25 stron postow, tak wiec:
    Na pokerstars nie wyswietla mi zadnych statystyk w turniejach
    a na cash wyswietla tylko z biezacej gry, jak ustawić HUD żeby zaczal dzialac poprawnie?

    Z góry dziekuje.

  3. #243
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    ja z kolei dorzuce pytanie ktore juz ktos mial ale nie widzialem odpowiedzi jeszcze - na statsach z turniejow nie uwzglednia wynikow - mam wszystkie przegrane, roi -100%. az tak zle nie jest

    jak mozna wlaczyc import wynikow ? jest jakas opcja do tego czy na koniec turnieju / sesji trzeba to recznie robic ?

  4. #244
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Niektóry roomy generują raport z turnieju i wtedy będziesz miał zaciągnięte wyniki. W przeciwnym wypadku musisz wpisać sam.

  5. #245
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Niektóry roomy generują raport z turnieju i wtedy będziesz miał zaciągnięte wyniki. W przeciwnym wypadku musisz wpisać sam.
    a jak jest z Pokerstars?

  6. #246
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez sebasbox Zobacz posta
    a jak jest z Pokerstars?
    O ile pamiętam nie ma tam podsumowań turniejów.

  7. #247
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Dzień dobry

    Nie przeglądałem całego wątku, więc być może pytanie zostanie powtórzone. Gram na Boss Medii, używam PT3, stoliki tylko w E, rake mam wyświetlany w $ (stoliki kaszowe wykrywa jako E) i teraz pojawia się różnica między punktami FPP (4pkt=1E), a rake z programu, w tym miesiącu wynosi ona ok. 300E. Czym to jest spowodowane? Czy przeliczają ten rake z E na $? U Was również pojawiają się takie różnice? Może po prostu program ma jakieś błędy?

    Z góry dziękuje za udzielenie odpowiedzi

  8. #248
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    O ile pamiętam nie ma tam podsumowań turniejów.
    support poker trackera polecil zazyczyc sobie tournament history na maila, nastepnie wkleic do pustego pliku tekstowego i 'manual import'.

    sprobowalem tego i nic, dalej turnieje wszystkie przegrane mam.

    wie ktos jak to zrobic ?

  9. #249
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    27
    Witam.Mam PT 3 i gram w William Hill poker club.Dlaczego ten program historie z turniejow mi pobiera normalnie,a z cashowek pisze ze blad(Invalid Limit).Co trzeba zrobic??

  10. #250
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Witam. Mam ściągniętą wersje trial PT3 i mam pewien problem z platformą Ongame (bwin poker). Gdy naciskam Start Auto Import wyskakuje między innymi Warning:
    OnGame: Warning: Unrecognized game type: Lunizarus bets $2600, collects $2100, net -$50
    (ale po tym wiadomo idzie dalej :P)
    Gorzej jak natrafia na error
    OnGame: Error: Invalid player encountered: Andart63 (hand #4910160310027) (Hand #4910160310027)
    I tak kilka, ktoś ma pomysł co z tym zrobić? spotkał się? Bo bez tego HUD nie poleci.