Strona 48 z 54 PierwszyPierwszy ... 384647484950 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 535

Wątek: PokerTracker 3

  1. #471
    popup [pozycja] > stats > text > stat

    nie wiem czy o to ci chodzi

  2. #472
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez donOrr Zobacz posta
    Siema!

    Mam jedno proste pytanie: jak zrobić, żeby potrzebna nam statystyka znalazła się w HUDzie, ale nie w małym okienku, tylko w tym dużym/szczegółowym, które otwiera się dopiero po kliknięciu na małe? Do tego małego/głównego umiem dodać, ale nie chce tam mieć tysiąca statsów.

    Dzięki za odpowiedź!
    Configure -> Configure Hud -> zakładka Group -> klikasz [Popup] Default Popup -> przechodzisz do zakładki Stats... i dodajesz co chcesz

  3. #473
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    11
    Dzięki za pomoc, dałem radę

  4. #474
    Witam,

    zainstalowałem PT3, trial, wszystko działa ok, mam już bazę, tylko mam jedno pytanie: czy jest możliwe, aby po dołączeniu do stołu PT wyświetlał statystyki przy dobrych graczach? Ponieważ jest to uciążliwe, gdy muszę sam przenosić wszystkie okienka. Dodam, że gdy ustawiłem sobie okienka w takich pozycjach, w jakich chciałem, to kliklnąłem SAve Layout.

    A druga sprawa: jak zwiększyć tempo odświeżania statystyk dla ludzi na stole? Bo na micro często bardzo szybko zmieniają się gracze przy stole, a ja mam jeszcze statystyki tych starych.

    Z góry dziękuję za odpowiedźi, i przepraszam, jeśli takie tematy były już w tym wątku poruszane.

  5. #475
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Witam
    Czy jest możliwość w PT by po włączeniu filtrów np 'fold on River' wyświetłił mi wszystkie ręce w jakich ktoś sfoldował river?
    Z tego co do tej pory patrzyłem, to można tylko wejść na session i lecieć po sesjach i wyszukiwać tych rąk w których nie było showdownu.
    Chciałbym natomiast tak jak w HM, by poo prostu wyświetliły się po kolei wszystkie ręce na które ustawiłem filtr (czy był showdown, czy też nie było)
    Pozdrawiam

  6. #476
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    powiedzcie mi jak ustawic statystyki huda w ipoker?? bo jest wszystko ok mam zawsze wybrane miejsce zebym na dole siedzial ale jak sie rejetruje z waiting lista to zawsze siadam na dole ale tak technicnzie niby gdzies indziej siedzie jak to pogodzic jesli wiecie o co i chodzi

  7. #477
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    19
    mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak uruchomić HUDa z PT3 na Ongame? wszystko sobie ustawiłem jak trzeba, ale nie mam pojęcia jak to ustrojstwo odpalić....

  8. #478
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Duży problem z wczytaniem historii rąk, jesli ktoś się z tym spotkał bardzo proszę o odpowiedź.
    Mam plik z rękami, zajmuje jakieś 90KB ALE gdy tylko go pobieram za pomocą Auto Import wypisuje mi że są to duplicates.
    Gdy wchodzę w hands tych rąk tam nie ma (tak samo nie aktualizuje się money won itd itp).
    Próbowałem usunąć, wczytać jeszcze raz (nie da rady). Próbowałem też po usunięciu, wkleić te ręce do innego pliku (z innymi przed chwilą granymi rękoma) = też pokazuje że są duplicates a nie ma ich w HANDS!
    Ktoś wie o co chodzi?

  9. #479
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    Witam
    Jakiś czas temu umieszczono na forum program, który dzięki swojemu działaniu przyśpieszał działanie PT3, jeżeli mnie pamięć nie myli był to RAMdisk. Do tego umieszczono tam instrukcję konfiguracji do PT3. Dłuuuugo szukałem na forum i dupa.
    Pomoże jakaś dobra dusza??

  10. #480
    Dobra już wszystko działa. tylko mam problem. Jak ustawić, aby widzieć własne statystyki z gry?
    Ostatnio edytowane przez pzamecki ; 12-10-2010 o 14:11