Strona 38 z 54 PierwszyPierwszy ... 28363738394048 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 535

Wątek: PokerTracker 3

  1. #371
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Tomaszów Maz
    Posty
    105
    Mam problem. Używam PT3 do MicroGaming. Gdy uruchamiam PT to zaczynają mi się pobierać rozdania, a gdy wszystkie już się pobiorą to statystyki pojawiają się tylko na jednym stole. Mało tego, kolejne rozdania już się nie pobiarają:/ Historia pobiera mi się z folderu: C:\MicroGaming\Poker\UnibetpokerMPP\GameHistory.da t
    Może ktoś pomóc?

  2. #372
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    zrobiles update do najnowszej bety? chyba wyszla ok. tydzien temu.

  3. #373
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Tomaszów Maz
    Posty
    105
    zrobiłem...

  4. Pisałem to już w innym temacie, ale tutaj bardziej pasuje: Interesują mnie takie statystyki jak Donk Bet Flop (call PFR OOP i bet na Flopie) i Float Bet Flop (call PFR z pozycją i bet na Flopie po checku agresora), niestety nie widzę ich w PT3. Czy one się inaczej nazywają czy po prostu PT3 nie udostępnia takich statów (jeśli tak to czy HM ma takie statystyki dostępne)?

  5. #375
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    204
    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta
    Mam to samo z tym ze na ladbrokes. Przejrzalem ostatnie 15 watku, ale odpowiedzi nie znalazlem.

    Wie ktos o co moze chodzic?
    Cytat Zamieszczone przez majkel Zobacz posta
    Mam problem. Używam PT3 do MicroGaming. Gdy uruchamiam PT to zaczynają mi się pobierać rozdania, a gdy wszystkie już się pobiorą to statystyki pojawiają się tylko na jednym stole. Mało tego, kolejne rozdania już się nie pobiarają:/ Historia pobiera mi się z folderu: C:\MicroGaming\Poker\UnibetpokerMPP\GameHistory.da t
    Może ktoś pomóc?
    Mi wszystko zaczęło działać normalnie jak wyłączyłem opcję prefered seat.

  6. #376
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    moze mi ktos powiedziec, gdzie zapisywane sa hand history z everesta? w program files/everesr/history zajmuje ten katalog tylko pare mega, i nie wiem czy namieszalem cos w PT, bo instalowalem od nowa, ale pokazuje mi z tego katalogu rozdania tylko z jednego dnia

  7. #377
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tomaszów Maz.
    Posty
    126
    u mnie to jest c:\program files\everest poker\history
    poza tym w opcjach EP masz history i tam ustawiasz ile MB ma się w katalogu zapisywać

  8. #378
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    dzieki

  9. #379
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    162
    witam czy pt3 dziala na stolach w sieci i poker w funtach?

  10. #380
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    185
    formatowałem kompa i niestety przy ponownej instalacji pt nie chce mi zainstalować postgreSQL. Podczas instalacji pojawia się informacja:



    a we wskazanym pliku następująca informacja
    Nie moľna uruchomi† aplikacji, poniewaľ jej konfiguracja r˘wnoczesna jest niewˆa˜ciwa. Wi©cej szczeg˘ˆ˘w moľna znale«† w dzienniku zdarzeä aplikacji.


    co mam zrobić żeby zainstalować bardzo proszę o pomoc