Strona 29 z 54 PierwszyPierwszy ... 19272829303139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 535

Wątek: PokerTracker 3

  1. #281
    Database -> Database Management -> Purge... i tam można wyrzucić z bazy co tam będziesz chciał.

  2. #282
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    4
    witam
    mam pytanie jak funkcja odpowiada w PT3 za pokazywanie statysty na donka na flopie tzn bo sa tylko donki na Turn i River chodzi mi o sytacje gdy ja podbijam a gościu np ze SB wchodzi a gdy wychodzi flop to mi gra pierwszy
    nie potrafię znaleźć takiej statystyki proszę o pomoc
    dzięki i kaszmir

  3. #283
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    2
    siema, jest jakas mozliwosc przeksztalcenia zapisanych na dysk plikow natychmiastowej historii rozdan pokerstars z pol na ang? tak zeby mozna to bylo zimportowac do pt3? bo rozumiem ze jesli mam zapisana w j.pol to nie da rady tego wczytac?
    pozdrawiam

  4. #284
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    160
    Mam taki problem z pt ;x


    PO instalacji i wlaczeniu pt ...

    jak to naprawic?

  5. #285
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    Wpisałeś hasło? Jak nie, to chyba 'dbpass' jest domyślnie.

  6. #286
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    10
    Cytat Zamieszczone przez ziomal726 Zobacz posta
    Mam taki problem z pt ;x


    PO instalacji i wlaczeniu pt ...

    jak to naprawic?
    Odinstaluj PostgreSQL X.XX i usuń to co zostało z Program files. Jeśli tego nie masz to odinstaluj PT i wgraj jeszcze raz. Tak będzie najprościej

  7. #287
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Jak ustawić automatyczne sciaganie wyników turniejów, sng ?? Można to zrobić ręcznie ale przy tym strasznie dużo roboty.

  8. #288
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    jesli chodzi o starsow to:

    1. sciagasz sobie z ps historie turniejow max 200(musi byc w jez. ang)
    2. kopiujesz to do np. wordpada, zapisujesz plik
    3. w pt w zakladce manual import wczytujesz plik do importu - zaznaczasz tylko vacuum (chyba tak sie zwie, jestem w pracy nie mam programu)
    4. przechodzisz do wynikow, wciskasz refresh i gotowe.


    PS.
    Przy okazji ja mam pytanie: kiedys moglem robic notatki w pt podczas gry, a po aktualizacji pt juz sie nie da. Szukalem w opcjach huda i nie moge znalesc. Wie ktos jak to zrobic?
    Ostatnio edytowane przez som ; 06-10-2009 o 11:56

  9. #289
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Banalne pytanie ale dla pewnosci spytam "email me an archive of about 700-1,000 hands from your hand history I can import them into my Holdem Manager database and make a video" - poprostu biore z handhistory folder z rozegranymi rekami i wysylam? (czy musze cos jeszcze zrobic)

    Z gory dziekuje.

  10. #290
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    1
    To jest dobry.