Strona 49 z 54 PierwszyPierwszy ... 394748495051 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 535

Wątek: PokerTracker 3

  1. #481
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    A czemu ma nie zaimportować? Mi automatycznie wszystko importuje.
    Dodatkowe pytanie. Co oznacza MGR(Monthly gros rake) ? Czym to sie różni od rake?

  2. #482
    Mam pytanie.
    Kupiłem PokerTrackera miesiąc temu, ale dokonałem zbędnego zakupu. Jeżeli sprzedam swój klucz aktywacyjny, to nie bedzie miał żadnych problemów np. kupujący?

  3. #483
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Jeśli nie używałeś klucza, możesz go bez problemu przenieść na inną osobę. Wystarczy napisać maila do supportu podać swoje dane (imię, nazwisko, mail) oraz podać dane osoby, która ma otrzymać klucz (imię, nazwisko, mail). W temacie wpisz "Transferring Registration".

  4. #484
    Więc jeśli użyłem klucza, to chuj bombki strzelił ?

  5. #485
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    jeśli użyłeś klucza to nie ma oficjalnie możliwości przeniesienia na inna osobę. Jednak zawsze możesz odsprzedać, a kupujący będzie korzystał z klucza zarejestrowanego na Ciebie

  6. #486
    Cytat Zamieszczone przez Vigird Zobacz posta
    jeśli użyłeś klucza to nie ma oficjalnie możliwości przeniesienia na inna osobę. Jednak zawsze możesz odsprzedać, a kupujący będzie korzystał z klucza zarejestrowanego na Ciebie
    Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło

  7. #487
    Witam!

    Czy to normalne, że przy 10 stołach na P* PT3 tak kompa muli? Jakaś tragedia dosłownie. Jakieś pomysły co może być nie tak?

  8. #488
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    jak można wyłączyć opcje w PT3 żeby nie wyświetlało statystyk z limitu i nie zbierało rąk?

  9. #489
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Po instalacji nowego updatu do PT aktywowała mi się opcja HUD-a w stylu "always on top". Wie ktoś jak to dziadostwo wyłączyć ?

  10. #490
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Nie da się tego wyłączyć, według supportu PT.