Strona 54 z 54 PierwszyPierwszy ... 444525354
Pokaż wyniki od 531 do 535 z 535

Wątek: PokerTracker 3

  1. #531
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Nie jestem pewien, ale probe bet to chyba bet oop na kolejnym stricie jeżeli przeciwnik odpuścił cbeta. Czyli flop robie check, agresor preflop tez robi check. Na turnie ja OOP zagrywam i to jest probe bet. W donk turnie agresor na flopie sie wykazuje, czyli z poprzedniego przykladu, gosc jednak zagrywa cbeta, ja call i na turnie otwieram i to jest donk bet turn.

  2. #532
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    170
    Ogromna prosba. Wiem, ze jest pelno tego w necie, ale robie, robie i nic. Moze mi ktoś podać ścieżki, gdzie pokertracker powinien zapsywac rece i jaka sciezka do hand history powinna byc ustawiona opcjach PS? Nagle mi sie zaciął PT3. Wyskakuje komunikat, ze nie jest skonfigurowany. robiac tak jak w instrukjach nic mi sie nie poprawia. On tak jakby zapisywal rece, bo w glownym oknie pojawiaja sie nazyw granych stolow, ale nie pokazuje mi statystyk. Zglupialo mu sie. To wina na pewno zle ustawionych sciezek. Jak ktos moze, to niech ktos podrzuci sciezki do:
    tej jaka powinna byc w opcjach PS
    tej jaka powinna byc w zakladce preference
    tej jaka powinna byc w zakladce poker stars confifguration.

  3. #533
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    8
    Witam

    zainstalowałem sobie triala PT3 ustawiłem HUD'a i zacząłem grać. Tak grałem kilka dni. Ale dzisiaj Hud mi sie nie pokazał na stolikach i program dziwnie muli. Może ktoś się domyśla co sie stało? Jakie informacje mam podeć? screeny?
    prosze o pomoc