Strona 51 z 54 PierwszyPierwszy ... 414950515253 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 535

Wątek: PokerTracker 3

  1. #501
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    19
    gdzie w PT 9.0 beta można wyłączyć tą opcje huda always on top? bo coś nie mogę znaleźć.

  2. #502
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    19
    ok, znalazłem, z tym że cały czas mi ongame crashuje przez huda. naprawił sobie to ktoś?

  3. #503
    crashuje tzn co dokladnie sie dzieje?

  4. #504
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Podejrzewam ze wykrzacza sie soft Ongame. Ja jesli gram z wlaczona opcja always on top to wszystko jest ok, ale jak chce sie pozbyc tego dziadostwa to niestety soft sie sypie. Moze w nastepnej wersji to poprawia.

  5. #505
    Ustawiałem sobie nowego PT3 na nowym kompie i pokazuje mi statystyki podwójnie tzn. dwa paski z tymi samymi danymi koło jednego gracza (?). Nie wiem co przypadkowo sobie włączyłem i męczę się od 2 dni. Miał ktoś podobny problem?

  6. #506
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez qqrq Zobacz posta
    ok, znalazłem, z tym że cały czas mi ongame crashuje przez huda. naprawił sobie to ktoś?
    Podzielisz sie z nami ta wiedza?? W sensie gdzie wylaczyc HUDa zawsze na wierzchu?
    Chodzi mi akurat o wersje 3.08 ale mysle ze e 9 jest tak samo...

  7. #507
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Dajesz na zakladke Import (ta obok TH/Omaha/Table tracker), tam wybierasz z listy po lewej Ongame Network. Obok masz wtedy dwie zakladki - Preferences i Ongame Network Configuration, wchodzisz w ta druga i na samym dole jest opcja "HUD always on top"...ale mi tez crashuje jak ta opcje wylacze (domyslnie jest wlaczona).

    Edit: Wyszła nowa BETA 3.09.1. Sprawdzał ktoś, czy poprawia coś w tej kwestii ?
    Ostatnio edytowane przez SlepY ; 28-01-2011 o 10:59

  8. #508
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    mam pytanie zainstalowalem PT3 wszystko ok dziala jak nalezy ale jest problem bo wszystkie rozdania z ongame mi sciaglo na trackera i pasuje a powiedzcie mi jak teraz przeniesc hand history na inny komp gdzie znajde te rece zapisane w normalnuch plikach??

  9. #509
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Moze sie to ciut roznic w zaleznosci od roomu ale powinna byc mniej wiecej taka sciezka- c:\users\nazwa_uzytkownika\appdata\local\p5\nazwa_ pokerroomu\handhistory

  10. #510
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    33
    Mieliście problem z błędnym wyświetlaniem wykresu? Chodzi mi o to, że mając np. profit 100$ to na wykresie zawyża liczbe do ~160$ a w legendzie wykresu mam poprawne 100$...