Strona 42 z 54 PierwszyPierwszy ... 32404142434452 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 535

Wątek: PokerTracker 3

  1. #411
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Cytat Zamieszczone przez Delicious4Me Zobacz posta
    jak wyświetlić wartość VPIP i VP$ dla stołu cash na którym gramy? (tak jak w HM)
    A nie masz czegoś takiego jak Table Averages w opcjach Show: ??

  2. #412
    trzeba dodać grupę

  3. #413
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2
    Siemka. Mam problem z historią rąk. Generalnie chyba nie mam problemu z PT3 tylko z Poker Stars. Mam wszystko ładnie zaznaczone tak jak wszyscy radzą czyli tak: Options => Hand History Options. Mam zaznaczone żeby zapisywało mi historię, jezyk zmieniony na Angielski, wybrany ładny folder docelowy, czas przechowywania to 9999 dni. Gram już chwilkę na cash a folder cały czas pusty. PT3 nic nie importuje. o Co może chodzić? Pozdrowionka

  4. #414
    Cytat Zamieszczone przez Zafonek Zobacz posta
    Gram już chwilkę na cash a folder cały czas pusty. PT3 nic nie importuje. o Co może chodzić?
    Ja mam dokładnie to samo. Do wczoraj chodził normalnie, dziś właczam i nic nie importuje, HUD nie wyświetla statystyk...Jak chcę go wyłaczyć to zawiesza się i muszę poprzez menedzez zadan to zrobić. Z wcześniejszym problemem wystarczyło zrobić to o czym pisał wczesniej fafalo007 <beer>

  5. #415
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2
    Opanowane. Re install PS na inny dysk i śmiga.

    Następne pytanie. Statystyki mi wyświetla pomieszane. To znaczy przy mnie są od kogoś innego statystyki i na odwrót. idzie to jakoś ustawić żeby nie trzeba było ręcznie tego przesuwać? No i gdzie znajdę ładny opis tych statystyk ^^

    pozdro

  6. #416
    jak użyć filtrów by zobaczyć ile się traci na 3betach??

    proszę krok po kroku

  7. #417
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Poszukać raportu na stronie PT3, albo
    Filter -> Action -> Preflop -> 3Bet Apply
    -> Facing -> Preflop -> 3Bet Apply
    Zaznaczyć 2 filtry i zrobić OR
    Ostatnio edytowane przez fafalo007 ; 27-02-2010 o 19:42

  8. #418
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    6
    Gram na Evereście, używam PT3. Dlaczego PT3 importuje mi historię rozdań tylko ze stołów na których gram? Historia ze stołów na których nie siedzę nie jest zapisywana, lub importowana przez PT3. Proszę o pomoc.

  9. #419
    Ja już nie wiem co jest:/ Właczam pokera, odpalam PT3 pochodzi chwilę, po czym totalna zawiecha, nic nigdzie się przez jakiś czas nie da zrobić, w manadzerze zadań jeden z plików postgres.exe chodzi ma ponad 90%. Jeśli trzeba przeinstalować bazę PostgreSQL, to prosiłbym o wskazówki jak to zrobić, skad i jaka wersję pobrać, bo jak samemu to wcześniej robiłem to ciagle jakieś błędy mi wyskakiwały :-/

  10. #420
    daniel - a reinstalka samego PT?




    ---------------------------------------------------

    Wie ktoś dlaczego staty cash na 888 są poprzestawiane? player na gorze ma staty od tego na dole, a ten player na dole ma staty od tego po prawe. Ustawienie i zapisanie nie pomaga, bo co nowy stół na nowo trzeba przestawiać..