Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Bystra to jest woda w klozecie. Nie jestem dzieckiem neostrady, nie muszę się znać. Wystarczy mi to co wiem i umiem. Jak ktoś siedzi po 10 godzin przed kompem i klika co chwila "Fold" to pewnie zna się lepiej ode mnie...

  2. #12
    pewnie masz racje.

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Nie troluj mi wątku weeskacz!!

    Aha, jeszcze jedna uwaga techniczna - jak klikam na np. Szybkie menu to baner reklamowy przykrywa część rozwijającego się menu. Strasznie to wkurwiające... Ja rozumiem, że Expect by chciał, żebym wchodził do nich na stronę kilkanaście razy dziennie, bo może w końcu założyłbym tam konto, ale ja jakoś nie mam zamiaru i wkurwia mnie ten baner...
    Jak zainstalujesz sobie ff to doinstaluj sobie do ff- adblock plus i NoScript i wtedy masz internet bez reklam.

  4. #14
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja już nic nie kumam... Się wzięło i się naprawiło... Po prostu któregoś razu się zalogowałem i tak juz zostało... Czary??
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 30-11-2007 o 04:56

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    wszyscy wiedzą ze masz kilka loginów- choćby po to by głosować na siebie w ankietach czy konkursach ...
    Kombinujesz z logowanie to tak sięto konczy...

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Jack mimo wszystko polecam ci zaprzestac korzystania z IE chocby na rzecz wspomnianego firefoxa. Jak to sie mowi IE sluzy do przegladania internetu z twojego komputera i na odwrot

  7. #17
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Daniz, twoja wypowiedź bardzo mi się podoba, jako pierwszy wpadłeś na to, że wygrywam ankietę dzieki multikontom. Brawo! Aha, dziekuję za reklamę! Nic ci za nią nie zapłacę, więc potem nie błagaj...