Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 47
  1. #31
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    61
    No właśnie Zelik grał na expekcie 50/100$ NL, widziałem raz jak miał ok.5000$ i dosyć szybko podwoił tą stawkę ale nie wiem czy powinienem operować tu stawkami na jakie grał. ( W sumie każdy mógł to zobaczyć )
    Było na co popatrzeć, taki to ma szczęście he,he

  2. #32
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Te stoliki na UB $300/$600 to fixed limit. Ale apropo nich to jakies 2 miesiace temu przez kilka dni nieznany nikomu gość o ksywce Far grał tam prawie nonstop (robil sobie max 2 godiznne przerwy) i w ciagu tych kilku dni zarobil na nich ponad 300,000$

  3. #33
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Pamietam. Zrobilem nawet kiedys screena jak gral na dwoch stolikach jednoczesnie. Piekne sumy :twisted:


    Nie wiem czy dokladnie widac, ale lacznie jest tam 380 tys. USD :shock:

  4. #34
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Gość był niesamowity. Z jego opisu wynikalo ze jest ze Skandynawii (nie pamietam dokladnie kraju). Moje podejrzenia sa takie ze byl to Erik Sagstrom - czytałem z nim wywiad i mowil ze co jakis czas jedzie do hotelu na kilkudniowe sesje w internecie. Mowil tez oczywiscie ze nie gra juz nigdzie pod nickiem Erik123 (poza poker champs). A ze jest on uwazany za najlepszego gracza fixed limit na swiecie (szczegolnie short handed i heads up) to wydaje mi sie ze to rzeczywiscie wielce prawodpodbne ze to byl on

  5. #35
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Norwegia. Nie mam pojecia kto to byl, ale naprawde gral niesamowicie. Nie robiac przy tym zadnych przerw dluzszych niz kilka minut i moze jednej na 2-3 godzinny dziennie, doslownie jakby byl robotem :lol: Swoja droga to po pewnym czasie ustawila sie do niego niezla kolejka stalych graczy UB i wszystko zakonczylo sie oczywiscie po jego mysli... a pozniej zniknal z dnia na dzien zabierajac ze soba ladnych kilkaset tysiecy dolarkow

  6. #36
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    3miasto
    Posty
    174
    a moze to byle robot??jeden z tych slynnych botow o ktorych wspominal rabbit? :lol:

  7. #37
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Hahaha Kinski przestan, bo padne :P

  8. #38
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Ostatnio w USA oglosili konkurs dla naukowcow o napisanie programu "bota" do pokera. Gral z nim potem heads-upa Layne Flack i po kilku godzinach ciezkiej walki wygral dzieki all-inom preflop - Flack mial AA a bot KK

  9. #39
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio
    Ostatnio w USA oglosili konkurs dla naukowcow o napisanie programu "bota" do pokera. Gral z nim potem heads-upa Layne Flack i po kilku godzinach ciezkiej walki wygral dzieki all-inom preflop - Flack mial AA a bot KK
    Jest taki program PokiBot podobno doskolane gra na Limicie, a co do botów dla NL to nieslyszalem aby wynaleziono cos sensownego.

    BTW
    Kakashi zabraniam Ci używania avatarów z Jesicą :wink:

    pzdr

  10. #40
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Śmichy hichy, ale z tego co piszecie to baaaardzo prawdopodobne, że to właśnie był bot. Akurat jeśli chodzi o tą działkę gry (hold'em headsup fixed limit), stopień zaawansowania AI w tej dziedzinie jest całkiem wysoki (w przeciwieństwie do gry na pełnym stoliku, czy gry NL). Zainteresowanym tym tematem polecam stronę programu http://www.poki-poker.com oraz tamtejsze fora. Większość teoretycznych opracowań tego zespołu również można znaleźć w internecie i dzięki temu poznać metody jakie mogą być wykorzystywane.