Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    45
    Ostatnio myślałem nad rozpoczęciem gry w internecie ale od razu pojawiło się kilka problemów z wyborem pokerroomu.
    Mianowicie nie wiem czym kierować się przy wyborze ów pokerrooma. Czy ma to być forma bonusu powitalnego, formy rake backa, formy wpłaty na konto czy nawet stawki jakie są tam grane.

    Zamierzam zrobić pierwszy depozyt w wysokości 50 $ i zbudować sobie bankrolla. Na grę na pewno nie bede w stanie poswiecic wiecej jak 2h dziennie. Pytania mam następujące:
    - Jaki pokerroom jest najlepszy dla gracza rozpoczynającego przygodę z pokerem w internecie. Co jest dla mnie najważniejsze?
    - Przy 50 $ od jakich stawek zaczynać, by budować najefektywniej bankrol. SnG czy Cash na jakies małe stawki?
    - Czy forma depozytowania środków na konto pokerroomu ma dla mnie jakieś znaczenie?
    Chętnie przyjmę też inne ciekawe rady.

  2. #2
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Nie wiem czy znasz takie forum http://forum.pokerzysta.pl/ ?
    Tam jest duże forum i można znaleść sporo informacji

    pzdr

  3. #3
    Jak na początkującego to operujesz bardzo fachowym językiem. Czyżby "content grind" na forum ?

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    45
    Nie wiem czy moge siebie nazywać nie fishem ale coś tam gram w pokera. Zazwyczaj cash games blindy 10/20 gr albo 20/20.

    W internecie grałem kiedyś, jak zaczynałem z pokerem. Kolega zrobił mi jakis quiz i dostalem kilkanascie dolarów, chyba na TitanPoker. Oczywiscie szybko to przegralem, bo wowczas bylem zupelnie zielony.

  5. #5
    żeby nie było że jestem tylko starym złośliwym prykiem - masz coś co jakiś czas temu napisałem tutaj na podobne pytanie

    Odpowiedź nie jest prosta i jednoznaczna, chociaz na dluzsza mete to gdzie grasz nie jest tak wazne jak to jak grasz - inaczej mowiac, jesli wygrywasz, to bedziesz wygrywal niezależnie od pokerroomu.

    Generalnie wszystko tak naprawede zalezy od Ciebie, od Twoich umiejętności i mozliwosci.

    Po pierwsze - znajomosc angielskiego. Jesli z tym jest kiepsko, to ogranicz sie do tych pokerroomow z polską strona jezykowa i polskim supportem - tutaj na forum masz te ktore sa aktywne i maja ludzi, ktorzy Ci pomoga. Osobiście mogę polecić ParadisePoker, bo pracowalem dla nich, maja dobry support, promocje, ludzi ktorzy sie Toba zajma a pieniadze beda na pewno bezpieczne. Paradise Poker korzysta z sieci BossMedia, wiec bedziesz grał i tak z tymi samymi ludzmi ktorzy graja w Celebie, Galaxy, Heaven i paru innych.

    Jesli radzisz sobie z angielskim to masz do dyspozycji praktycznie wszystkie. Jesli lubisz grac jakis konkretny albo niszowy rodzaj pokera (sit-n-go, inne gatunki niz texas itd) to warto zarejestrowac sie tam gdzie zawsze jest duzo graczy - a wiec PokerStars albo FullTiltPoker. Oba maja po kilkadziesiat tysiecy ludzi online 24h, sa godne zaufania i maja dobre promocje, chociaz jak twierdzi wiekszosc graczy, poziom jest tam troche wyzszy. Jesli jednak zaczynasz od niskich stawek to nie ma roznicy chyba.

    Kolejna rzecz na ktora warto zwrocic uwage to platnosci. Jesli masz karte platnicza to wiekszosc salonow stoi otworem , chociaz nie zawsze platnosc "przechodzą". Na pewno warto zalozyc konto netellera, bo masz wszedzie i kasa jest w pare sekund. "Polskie" pokerroomy oferuja czesto przelewy bankowe, wiec jesli nie masz zaawansowanych metod platnosci pod reka, kieruj sie tam.

    Co do bonusu powitalnego - to wyglada zawsze fajnie, ale musisz wczytac sie warunki promocji. Wiekszosc wymaga bowiem aktywnej gry na real-money a bonus jest wyplacany w malych ratach w trakcie grania. Uwazaj na bonusy ktore sa wyplacane dopiero po spelnieniu warunkow promocji, a termin jaki na to masz moze byc za krotki.

    Generalnie najlepiej jest zarejestrowac sie w paru pokerroomach bez wplacania i pograc sobie na play-money. Zobaczysz wtedy czy Ci sie podoba sofcik od strony grafiki, poczytaj o promocjach i metodach wplaty, napisz z jakims pytaniem do supportu i zobacz jak szybko i rzetelnie odpowiadaja.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Nie polecam PokerStars i FullTiltPoker, za wysoki poziom jak na początek przygody z pokerem.
    Zachęcam do gry na towergaming (sieć ongame), zawsze mnóstwo osób, bardzo przyjemny bonus powitalny 200$ (5XNOW), bardzo słaby poziom na stawkach PL10/NL10. Naprawdę przełatwo zbudować tam bankrolla.
    Forma depozytu nie ma najmniejszego znaczenia, pamiętaj tylko o jednej zasadzie: jeżeli wpłacasz srodki tylko za pomocą jednego portfela internetowego (np. MoneyBookers), to wypłacisz je tylko w ten sam sposób.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    massca dobrze Ci radzi, jednak z jednym sie nie zgodze - z rejestrowaniem sie tylko po to, zeby przetestowac soft. czesto traci sie przez to sign up bonusy (z takich stron jak np. poker source online, poker savvy itp). jesli chcesz zobaczyc jak wyglada soft to na http://www.pokerroomreview.com/ byly kiedys takie animacje z przykladowym rozdaniem z kazdego roomu.

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    45
    5 x now to znaczyło, że dostaje się dolara za każde 5 pktów, tak? Tylko nie rozumiem tego 200$ :]
    I pytanie technicznie: Co to znaczy NL/PL 10? Wiem co to jest nl/pl ale ta cyfra jest tajemnicza. Czy oznacza to maksymalny buyin czy też coś innego?

    I kolejne pytanie: Czytałem o tych pokersavvach ale nie bardzo rozumiem system w jaki sposób bonusy są przyznawane.

    I kolejne: Czy moneybookers/netletter pobiera jakieś prowizje?
    Ostatnio edytowane przez eber ; 20-11-2007 o 22:17

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    nie radze
    poker to tylko i wylacznie gra szczescia
    mozesz byc 29473298 razy lepszy a oni i tak Cie wyriveruja

    oszczedz sobie czasu i $$

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    jesli chodzi o pokersavvy itp., to rejestrujesz sie z ich linka i masz za to dodatkowe bonusy, nie tracac przy tym samego bonusa z danego pokerroomu. te dodatkowe bonusy sa przyznawane najczesciej, po rozegraniu ilus tam rozdan (nawet na mikro stawkach nie jest to najczesciej jakas duza liczba) i mozna wybrac sobie jakis "prezent", np ksiazki, albo od razu zdecydowac sie na rakeback. mam nadzieje ze nie zamotalem

    przy przelewie z mb/neteller nie jest pobierana prowizja, albo minimalna rzedu $1

    NL10, czyli max buy-in wynosi $10, najczesciej tez, dzielac na 100 otrzymasz wysokosc big blinda :P
    Ostatnio edytowane przez filippo ; 20-11-2007 o 22:27