Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 56

Wątek: Whisky...

  1. #21
    Jack daj sobie spokoj, niewarto!

  2. #22
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Heh..już chciałem wypisać co mi smakuje, ale Jack planuje wykład więc sie wstrzymam bo może okazać się, że rozsmakowałem sie w szajsie

    ps. żeby nie było JD też jest w moim jadło(picio)spisie

  3. #23
    czego by Jack nie napisal w tym wykladzie to ja mu potakuje az sie lza w oku kreci jak sobie czlowiek przypomni jak mu zarzucali, ze jest snob, burzuj i nie wiadomo co jeszcze, kiedy to zrezygnowal z powszechnie rozumianego alkoholu na rzecz JD. Damn... po raz kolejny i tym razem a priori zgadzam sie z Jackiem... damn... pora sie zaczac leczyc

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Ja tak a propos mieszania z colą. Zasadniczo z colą miesza się burbony i tennesee a nie szkockie i irlandzkie. A co do firm, które sprzedają gotowe mixy, to np. robi to Jack Daniels - tylko nie wiem, czy jest to do dostania w Polsce (w Niemczech jest). Sprzedają to w puszeczkach 0,33, więc licealiści mogą sobie zabrać na wycieczki klasowe i nie dzwoni

    JD to klasa sama w sobie, a ze szkockich to Glenfiddish. A ze zwykłych burbonów - sam nie próbowałem, ale czytałem ostatnio test robiony przez jakiegoś smakosza i bardzo polecał Wild Turkey 101.

    Pozdro,
    Pablo
    Ostatnio edytowane przez wooysiah ; 21-11-2007 o 12:25

  5. #25
    jeszcze w razie braku Jacka, polecam koniaczek HENNESSY

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Cytat Zamieszczone przez wojtekor Zobacz posta
    true jakby mialabyc z cola to by ja taka robili







    a co do moich preferencji to zdecydowanie JD na pierwszym miejscu. jednak wole z cola, do czystej whisky jeszcze nie doroslem chyba
    probowalem wielu szkockich ale po zmieszaniu z cola roznice sa niewielkie. choc syfu typu czerwony jonny walker nie trawie nawet z cola.

  7. #27
    MAAAAATKO!!!!!!!!!!!!!! BLUZNIERSTWO!!!!!!!!! AAAA!!!!!! ja sie po tym na jakas terapie musze zapisac... o!o! juz mi oko lata

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Ja JD równiez uwielbiam, pijam JD z lodem popijając colą - czy to też bluźnierstwo ? pytam znawców.

  9. #29
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    IMO to jak zagryzanie homara pasztetem. JD się nie popija, to nie wóda!

  10. #30
    weeskacz dobrze gada dac mu JD