Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 56

Wątek: Whisky...

  1. #11
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Podczas dwuletniego pobytu w Anglii, po długich poszukiwaniach znalazłem swoje whisky: Grants. Tanio i smacznie.

  2. #12
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    W temacie jestem raczej laikiem, bo generalnie nie przepadam za whisky, ale Jack Daniels i Chivas Regal mi smakowały (w przeciwieństwie do Jasia, który smakuje jak woda kolońska)

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    Jak chyba każdy wie, Jack Daniels miał niecałe 16 lat gdy nabył swoją pierwszą gorzelnię i zaczął legalnie produkować whiskey. Wyobraźmy sobie taką sytuację dzisiaj.... ech, socjalizm, socjalizm, socjalizm....

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Z tych popularniejszych mi podszedł Tullamore Dew. Łagodny, niestety bez "drugiego dna". No i nie szkocki

    I jeszcze jedno - nie wiem po co paskudzić sobie dwa znakomite napoje, mieszając je ze sobą. Bo colę też lubię.

  5. #15
    true jakby mialabyc z cola to by ja taka robili

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Pluszzza też powinni sprzedawać w butelkach, co? :P
    Ostatnio edytowane przez Kapol ; 20-11-2007 o 23:33

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    A rozpuściłeś kiedyś w wodzie oranżadkę w proszku (takie w długich plastikowych rurkach sprzedawali)? Nie, bo to było robione do wpieprzania na sucho

    A pluszzz'a traktuję jako doping, a nie napój.

    EDIT: A wiedział ktoś z was, że tego pluszzza czyta się plusss? Znajomy Węgier mnie olśnił. Bo podobno to właśnie węgierska firma wymyśliła tę nazwę. Wychodzi na to, że u nich syczy, u nas szumi. Paradoks fizyki?
    Ostatnio edytowane przez tapczan ; 20-11-2007 o 23:24

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    28
    Lista w przypadkowej kolejności:
    -GLENROTHES (roczniki różne 84,85... starsze już ciut za drogie i na dobrą sprawę nie pamiętam smaku)
    -JACK DANIELS we wszelakich edycjach
    -TULLAMORE DEW (to z troche tańszych)

    i to w zasadzie koniec listy. Johnnego piłem wszystkie rodzaje, ale żaden mi nie podchodzi (licząc łącznie z blue)

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez wojtekor Zobacz posta
    true jakby mialabyc z cola to by ja taka robili
    Johnnie Walker na pewno robi coś takiego. I jeszcze jakiś inny producent którego nazwy ie pamiętam. Nie wiem tylko kto kupuje taki szajs.

    jdx

  10. #20
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Eeeeh... Chciałoby się powiedzieć "A nie mówiłem!"... Jak ładnych parę lat temu zaczynałem pić JD to moi koledzy mówili, że to się nie ma prawa u nas przyjąć - u nas tylko gorzała! A teraz...

    Widzę, że większość z was nie wie za wiele na ten temat, ale jest prawie 5 rano, więc wykład na temat JD i kilku innych trunków zostawię sobie na jutro...