Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 70

Wątek: reload bonus?

  1. #31
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    107
    Najlepiej przejrzyjcie jeszcze spam w waszej skrzynce, bo u mnie tam lądują wszystkie maile od Everestu nie wiedzieć czemu (gmail).

  2. #32
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poland
    Posty
    34
    Cytat Zamieszczone przez Maro9 Zobacz posta
    Oferty bonusowe sa przysylane regularnie co miesiac? Zalozylem nowe konto jakies 2 miesiace temu, wyrobilem bonus powitalny juz dawno, i jeszcze nic nie dostalem...
    I jeszcze jedno pytanie- jakbym wyrobil bonus duuzo szybciej niz w miesiac ( np w tydzien ), to czy bylaby mozliwosc dostania wczesniej nowej oferty, czy tez trzeba by ponownie czekac do tego 15-18?

    Kolejne bonusy dostaje nie po wyrobieniu ich tylko po czasookresie na jaki byl... nie wazne ze go wczesniej ktos wyrobil... dostajesz bonus masz miesiac na wyrobienie, wyrobisz w tydzien ok ale kolejny bonus dostaniesz za miesiac jak minie okres tego co masz...ja wyrabialem te 2 bonusy po 100$ a potem dodalem 2 kumpli i automatycznie wydłużyć mi sie czas wiec musze czekac teraz...
    do supportu warto pisac bo odpowiadaja nawet...

  3. #33
    orjetuje sie ktos czy wysokosc bonusa zalezy od wyrobinego rake ?
    jesli tak zna ktos przyblizana wartosc rake/bonus ?

  4. #34
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    4
    Ja dostalem w tamtym miesiacu 100$ skapujacy i mi odpowiadal. W tym miesiacu dostalem 75$/2000SP i biorac pod uwage to, ile na mnie zarabiaja, to ten bonus jest smieszny. Probowalbym sie skontaktowac z 'supportem', ale jak mam czekac na odpowiedz 5 dni, tak jak ostatnim razem to dziekuje bardzo. Dlatego tez spadam na jakis inny room. Bylo milo, ale nic tu po mnie.

  5. #35
    mi pt pokazuje ze zaplacilem za tamten miesac 380$ rake
    dostalem 150$/4000 sp, wiec wychodzi prawie 40% zwrot rake
    jak dla mnie bomba , do tego poziom graczy sam wsobie jest super promocja

  6. #36
    Ja dostalem 75$ a PT pokazuje ze Everest zarobil na mojej grze 280...

  7. #37
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    a ja nie dostaje zadnego maila z kodem bonusowym juz:/ do tego support w ogole nie raczy odpisac na maila wiec ide gdze indziej ;]

  8. #38
    Cytat Zamieszczone przez Sherrrdog Zobacz posta
    a ja nie dostaje zadnego maila z kodem bonusowym juz:/ do tego support w ogole nie raczy odpisac na maila wiec ide gdze indziej ;]
    Sprobuj zmienic email , ktory podales w danych przy rejestracji. Czasami maile od EverestPoker odfiltrowywane sa jako SPAM i laduja w SPAM folderze, lub w ogole sa blokowane.

    Pozdrawiam,

  9. #39
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Dostal juz ktos w tym miesiacu? Termin na wyrobienie ostatniego bonusa minal 9.04, juz chyba powinno cos przyjsc...

  10. #40
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    100
    Ja nie dostałem