Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 43
  1. #31
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    25
    jak dlugo czekacie na punkty za wyrobienie? bo mam wyrobiony bonus na ladbrokes ponad 2tyg temu na winner poker ponad 1tyg temu i na gnuf prawie tydzien pisalem do supportu kilka razy ale tylko odpisuja ze mam czekac kilka dni na odpowiedz od roomow

  2. #32
    Cytat Zamieszczone przez Sezam Zobacz posta
    jak dlugo czekacie na punkty za wyrobienie? bo mam wyrobiony bonus na ladbrokes ponad 2tyg temu na winner poker ponad 1tyg temu i na gnuf prawie tydzien pisalem do supportu kilka razy ale tylko odpisuja ze mam czekac kilka dni na odpowiedz od roomow
    to dobrze, że w ogóle ci odpisuje. U mnie 3wiadomosci bez odp.. A sprawdzałeś czy te konta były założone z savvy?

  3. #33
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    25
    napewno z savvy a jak dlugo czekasz na punkty?

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Support savvy jest krótko mówiac kiepski...
    Na wszystko trzeba dość długo czekać, zwłaszcza na aktualizację punktów.

    Ja zamówiłem 90$ na mb to najpierw czekałem 10 dni (a pisali że max 5 powinienem), gdy się upomniałem to kazali mi wysłać skan dowodu celem potwierdzenia danych, napisali że zaraz jak potwierdza to wyśla mi kasę. No więc wysłałem im ten skan... i czekam kolejne 4 dni i nic.

  5. #35
    Hmm wlasnie mialem zamiar zaczac swoja przyode z pokersavvy, ale sadzac po komentarzach to chyba lepiej sobie odpuscic. Tylko pokersavvy tak w ch... wali ? Orientujecie sie moze jak to wyglada w innych podobnych serwisach np. regalos itp ?

  6. #36
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez kri$ Zobacz posta
    Hmm wlasnie mialem zamiar zaczac swoja przyode z pokersavvy, ale sadzac po komentarzach to chyba lepiej sobie odpuscic. Tylko pokersavvy tak w ch... wali ? Orientujecie sie moze jak to wyglada w innych podobnych serwisach np. regalos itp ?
    PokerSavvy nie "wali w ch...", tylko trzeba się liczyć z lekkimi opóźnieniami. Ja bardzo pozytywnie oceniam Savvy.

  7. #37
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    25
    ja tez oceniam pozytywnie pierwsze 3 bonusy dostalem dzien lub dwa po wyrobieniu kase na mb dostawalem po kilku dniach tak samo jak ze skanem dowodu razem czekalem ok 5 dni ale ostatnio troche przesadzaja

  8. #38
    punkty przychodzą zawsze po kilku dniach, PRÓCZ pacific - gdzie są od razu po wyrobieniu

    obsługa savvy - nie wiem nigdy się nie kontaktowaliśmy

    regalos - kasa max na drugi dzień po wyrobieniu

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Pytam z ciekawosci bo nigdy nie analizowalem savy

    Jak to savy ma sie do dobrej oferty na danym roomie?

    np na boss medii ze sklepem/bonusami savy ile mozecie wyciagnac maksymalnie zwrotu z racke?

    Nie lepiej brac gotowke w formie racke back albo cash bonusow na roomie bezposrednio i za nia kupowac to co akurat potrzebujecie?

  10. #40
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    12
    biorac wyplate na mb, dostalem oferte savyplus na 3 miesiace za 25$,czy warto brac i czy sa tam dobre filmy z shorthanded? oczywiscie nl holdem i microstawki