Strona 18 z 19 PierwszyPierwszy ... 816171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 185
  1. #171
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no tak tak jakoscia to napewno lepsze

  2. #172
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    @ sebkrol18
    Chodziło mi raczej o to w jaki sposób zamówić produkt który JEST DOSTĘPNY (ponieważ jest tak napisane na stronie www), ale nie ma go w katalogu produktów kiedy wchodzi się przez soft PS w VIP STORE. Mógłby tu zajrzeć czasem ktoś z pracowników PokerStars i odpowiedzieć łaskawie na to pytanie...

  3. #173
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    @ sebkrol18
    Chodziło mi raczej o to w jaki sposób zamówić produkt który JEST DOSTĘPNY (ponieważ jest tak napisane na stronie www), ale nie ma go w katalogu produktów kiedy wchodzi się przez soft PS w VIP STORE. Mógłby tu zajrzeć czasem ktoś z pracowników PokerStars i odpowiedzieć łaskawie na to pytanie...
    Nie interesuj się stroną i informacjami tam, gdyz jak na wielu stronach info nie jest aktualizowane na bieżąco. Towar jest dostępny tylko jeśli jest w sklepie.

  4. #174
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    @ sebkrol18
    Chodziło mi raczej o to w jaki sposób zamówić produkt który JEST DOSTĘPNY (ponieważ jest tak napisane na stronie www), ale nie ma go w katalogu produktów kiedy wchodzi się przez soft PS w VIP STORE. Mógłby tu zajrzeć czasem ktoś z pracowników PokerStars i odpowiedzieć łaskawie na to pytanie...
    I dokladnie o tym ci napisalem !!

    to co jest na stronie nijak ma sie do rzeczywistosci to tylko glupi napis na stronie ktory na dodatek nie jest aktualizowany czesto co w sumie musi byc dzialaniem celowym no bo napewno nie wynika to z tego ze jest to ciezka rzecz do zrobienia ;p

  5. #175
    Mam pytanie . Zamawiał ktos iPoda w czasie wyprzedazy i czy komus juz przesyłka doszła ?

  6. #176
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    Jeszcze nie.

  7. #177
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    4
    Witam. Potrzebowałbym kilkanascie talii kart z PS ( edycja Spade Design te po 950pkt Fpp) . Jesli ma ktos nadwyzke punktow i chciałby zamówic karty i je odsprzedac prosze o kontakt i podanie ceny jaka by go satsfakcjonowała. Pozdrawiam. Szubi

  8. #178
    Kupował ktoś z Was klasyczny Cotton Sports Jacket? Zastanawiam się nad rozmiarem jaki wziać. Mam 173cm i waham się miedzy S i M. Czytałem wcześniej w wątku, że te rzeczy wychodzą jak na europejskie standardy trochę większe.

  9. #179
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    M zdecydowanie

  10. #180
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Skaand żyje!