Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 185
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Potwierdzam, monitor dostałem z francji.

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Joker86 Zobacz posta
    Sebkrol nie lepiej x-box ? Mialem juz wybrany, ale po mega dlugim namysle zrezygnowalem, mimo wszystko polecam, gierki ma przednie.

    wiesz co ja w sumie prawie wcale nie gram w gierki wiec wii biore w sumie tak z ciekawosci jak bedzie dzialac ten ich "pilocik"


    Zobaczymy jak bedzie najwyzej sie sprzeda Wii i zamowie xboxa

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Wii, Xboxy... jakiś szacunek dla PS może?

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    skad az taka roznica cen miedzy US a EU ?

    ten sam monitor 30" SAmsunga dla graczy z US kosztuje 105kFPP, a dla UE aż 130k
    przeciez rzeczy nie sa przysylane z USA, tylko z Europy wiec nie am bata zeby byla az taka roznica ceny za dostawe
    czy sie mylę ?

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Ciesz się że nie grasz na FTP tam ceny EU/USA czasami są nawet 2 krotnie większe... Aczkolwiek moim zdaniem ps powinien coś z tym zrobić bo to trochę frustrujące jest gdy Amerykanie dostają lepszą ofertę...

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Soprano ja tez to wlasnie zauwazylem tylko jeszce pare dni temu ten monitor w wersji europejskiej kosztowal 160 000 FPP tak na 99% jesli pamiec mnie nie myli


    Stanko watpie zeby Ps mogl cos zrobic chodzi napewno o to ze w US te produkty sa tansze oraz moze oni srowadzaja je wlasnie ze stanow i dopiero z europy rozsylaja a w takim wypadku to placa pewnie cło/vat

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    3
    Hej,

    Mam pytanie:
    Czy ubrania z pokerstars mozna zakupic jakos za pieniadze?

    Ewentualnie czy jest jakis sposob na zakup, bez potrzeby aktywnego grania na tym serwisie i zdobywaniu odpowieniej liczby punktow?

  8. #28
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    możesz poszukać kogoś kto gra na PS i robi regularnie tych pkt od cholery i poprosić, żeby Ci zamówił i kupić po cenie rynkowej...

    ja kiedyś jak miałem dużo pkt to się ogłosiłem na forum i tak zrobiłem i na bank są ludzie którzy regularnie tą metodą pozbywają się FPP

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja tam moge zamawiac rozne rzeczy jak ktos chce po cenie 16$ za 1000 fpp

  10. #30
    sebkrol a duzo masz fpp na PSie? i 16$? trzeba sie bedzie jakos potargowac...