Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Widzę, że stronka mocno inspirowana pokernews.com ...
    to oni jeszcze funkcjonują!?Wszystkim odradzam jakikolwiek kontakt z nimi.Być może coś się polepszyło ,kiedyś działał tam nijaki Lary-koszmarna postać,należną mi kasę musiałem bez mała wyszarpywać.Wysoce niemiłe.

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    kubulek - jakiś bełkot, nic z tego nie rozumiem - jaśniej proszę

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    say no to drugs?

  4. #14
    W sumie u mnie z angielskim to tak sobie, ale możecie mnie przyjąć - na pewno się nie obrażę

    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    ech, wymóg nr 1 to jawna dyskryminacja
    Spoko, spisałem wszystkie dane i już instytucją "uprzejmie donoszę" wysyłam to do CBA. A do nich moje cv, niech no spróbują mnie nie zaprosić na rozmowę z powodu mieszkania we wrocławiu. Kamiński zaraz się za nich weźmie za taką dyskryminację. A jak będzie trzeba to i Strasbourg się uruchomi :P

  5. #15
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    4
    No tak, ale jak określić znajomość branży pokerowej? resztę warunków akurat spełniam, a co do znajomości - to moja gra od miesiąca i rosnące zainteresowanie pokerem chyba będzie niewystarczające.

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    post pawcia jest z 2007 roku

    choc chyba niedawno na stronie mieli newsa ze potrzebuja wspolpracownikow

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    to, że jest z 2007 to pierwsze primo. Drugie primo jest takie, że kubulek ma na myśli pracownika pokernews.com o pseudonimie Lary, który to miałby być postacią tragiczną. Skąd ty chłopie wygrzebałeś ten wątek?

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    czyzby Lary18th?