Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    Nie planuj nic na 18 listopada – to Złota Niedziela! Właśnie wtedy przy pokerowym stoliku Unibet w Złotych Tarasach w Warszawie zasiądą Michał i Ania Wiśniewscy, a także inne tajemnicze gwiazdy. Ale to nie wszystko – możesz na oczach całej Polski zagrać z nimi w pokera! Zaintrygowany? Dowiedz się więcej!


    Już 18 listopada w Złotych Tarasach odbędzie się Złota Niedziela Unibet. Przy specjalnym stoliku karty będzie rozdawał sam Michał Wiśniewski, bacznie obserwowany przez jego żonę, specjalnych gości i telewidzów w całym kraju.

    Ty też możesz tam się znaleźć i zagrać z nimi w pokera. Pokaż zgromadzonej publiczności, że jesteś lepszy - wygraj satelitę we wtorek wieczorem i otrzymaj zaproszenie na turniej w Złotych Tarasach. Wszystko na nasz koszt!

    Chcę jechać!

    Super! Zabezpieczenie miejsce przy specjalnym stoliku w Złotych Tarasach to łatwizna. Wystarczy wygrać turniej!

    Czas: Wtorek 12 listopada, 20.00
    Buy-in: 0.5€
    Re-buy: 0.5€
    Pula: 200€

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    12 listopada to poniedziałek. Dlaczego tego turnieju nie ma w lobby?

  3. #3
    Turniej jest dzisiaj o 20.00 czyli za 13 minut. hasło: zlotetarasy. w tej chwili 46 graczy.

  4. #4
    udalo się wygrać, zobaczymy jak będzie w Warszawce (nick na unibecie-tsigalko77)

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    brawo, ja bylem 10... pozdrow tam do kamery mnie :P

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    170
    hehe no prosze jednak wygrales hehe dobrze ze nie zagrales ze mna za wszystko w ciemno ;P zeby sie podwoić.

    Pozdrawiam

  7. #7
    ale jaja ,nie będzie turnieju na żywo... Tvn nie dostał licencji na "propagowanie hazardu" :/

    P.s przed chwila dostałem takie info od kogoś z Tvn-u:/

    mam nadzieję że będzie gratyfikacja ze strony Unibetu... ( po rozmowie z przedst. Unibetu otrzymałem zapewnienie że wyślą jakieś gadżety +jakaś inna gratyfikacja więc chociaż tutaj profesjonalne podejście
    Ostatnio edytowane przez blackrobin77 ; 18-11-2007 o 12:22

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Million dolar in cash o północy na cmentarzu pod lasem

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Nie wiecie czy chociaz w big brother zagrali? tez mial byc turniej, gralem satelitke

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Pewnie też nie dostali licencji... Żenada! Tylko w tym naszym murzyńskim kraju możliwe są takie akcje... Właśnie wyczytałem na www.pokertexas.pl o nowym show pokerowym w Szwecji, a u nas??