Strona 15 z 28 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 280
  1. #141
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Bylem dzisiaj w bilardowni i niestety nie bylo chetnych. Czyzby sie wszyscy bali grac z Czornym...w takim badz razie wspolczucia dla Waszego tilta

    pzdrw.

  2. #142
    Lipa jest i tyle. Zazwyczaj był full table a teraz nawet had's up'a nie ma z kim zagrać.

  3. #143
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    czekajcie a bedzie wam dane
    pajak wyzdrowieje, mach wyzdrowieje, aga tez przyjdzie
    ja zaczne chodzic i znowu sie zacznie krecic

  4. #144
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Wszytsko bedzie dobrze. A chwila odpoczynku od pokera wplynie tylko pozytywnie

  5. #145
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    28
    Frekwencja spadla hehe i wkoncu moglem wyjsc sobie na impre))
    nie widze narazie innej opcji niz wszyscy beda sie spotykac w te okreslene dni do konca zycia w bliardowni, chyba ze wyburza bilardownie albo wprowadza zakaz grania w pokera pod grozba smierci, chodz nie wiem czy to zatrzyma naszych ztiltowanych graczy.
    Barcus twoja frekwencja potwierdza ze jestes sammy farha bilardowni , jeden dzien bez pokera to kropla w morzu i skarbonka dwa razy ciezsza
    pzdr i do wtorQ

  6. #146
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Panowie i Panie zapraszam jutro na stolik na godzine 18

  7. #147
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    63
    Gdzie jest relacja on-line? Wojtek - wstydź się o sukcesach trzeba pisać - bo o Tobie zapomną... I Arek (mogłam pomylić imię - jak coś to z góry sorka)? Michała wynik znam, bo udało nam się zamienić 3 słowa prze telefon, ale Wy chłopaki co?

  8. #148
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Hejka
    Myśle że jutro uda mi sie zaglądnąc na stolik, więc do jutra.

    A co do PPT to jak narazie moj najlepszy wynik, 5 miejsce;]

    Wojtek odpadl chwile przed final table, gdzie na flopie mial 63% szans(wisze ci piwo)

  9. #149
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    a co do mojego wystepu na PPT to chwalic sie nie bylo zdecydowanie czym. zdam relacje live bo pewnie wpadne jutro do bilardowni. odpadlem set na seta ale uwazam ze podjalem zla decyzje ... coz jezdze tam po to zeby sie uczyc

  10. #150
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    102
    A jak Coolfon na Unibet Open ?